Víkendové apartmány pri Slovenskom raji

V obci Biele Vody na južnom okraji Slovenského raja vyrastie 24 plne zariadených víkendových a relaxačných apartmánov s celkovou úžitkovou plochou vyše 1 900 m2. Developerom rekonštrukcie a nadstavby existujúceho objektu je spoločnosť GEOSAN DEVELOPMENT SK, ktorá je známa svojím bratislavským projektom Condominium Renaissance.

Pri projekte sa počíta s investíciou približne 60 miliónov korún, z toho priame stavebné náklady tvoria okolo 25 miliónov korún. Plne zariadené apartmány budú určené náročnej klientele: 18 trojizbových a 6 troj- a štvorizbových mezonetov. Súčasťou objektu sú aj spoločné priestory s fitnesscentrom, saunou, vírivkou a spoločenskou miestnosťou.

Projekt víkendových apartmánov rozširuje portfólio developerskej činnosti spoločnosti o oblasť tzv. second living. „Apartmány v atraktívnej časti východného Slovenska sú naším prvým projektom z oblasti second living. Výhoda oproti tradičnému chalupárčeniu, na Slovensku veľmi obľúbenému aj v minulosti, spočíva v ponuke komplexného servisu. Klient má zabezpečené upratovanie apartmánu, vykurovanie, odpratávanie snehu, výmenu posteľnej bielizne. V prípade záujmu sa mu správcovská spoločnosť stará aj o prenájom, a tým rýchlejšie zhodnotenie jeho investície,“ vysvetlil predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ GEOSAN DEVELOPMENT SK Dušan Malý.

Výstavba sa začne už v apríli a mala by sa ukončiť v novembri tohto roka.

(GEOSAN DEVELOPMENT SK)

KategórieRealitný trh