image 72270 25 v1

Záhradné vily – Dobrá štvrť, dobrí susedia!

Nechceli sme postaviť len ďalší pekný projekt s komfortným bývaním. So zeleňou a lesom za domom. Chceli sme vytvoriť miesto pre život - Záhradné mesto, kde bude radosť bývať a radosť vychovávať svoje deti.

Záhradné vily ponúkajú zdravé bývanie v dotyku prírody, dostupné aj pre mladé rodiny aké tu doteraz nebolo. Predstavujú spojenie pohodlného mestského bývania v bytovom dome s dobrou dostupnosťou do centra s bývaním na čerstvom vzduchu, so záhradou a krásnym výhľadom.

Tri moderné bytové domy sú prepojené spoločnou záhradou a rytou podzemnou garážou. Na streche garáže bude záhrada pokračovať a vytvárať upravené zelené okolie domov s lavičkami a miestom pre budúcu komunitu susedov. Mysleli sme hlavne na rodiny s deťmi, ktoré budú v nových viladomoch bývať. Parter domov bez automobilovej dopravy vylúčenej do podzemnej garáže, ale zato s detským ihriskom bude pre Vás a Vaše deti krajším a bezpečným bezprostredným okolím. Bývajte v záhrade… s borovicovým lesom za oknami a panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty a Devínsku Kobylu.

Objednajte si svoj nový domov na www.zahradnevily.sk