Dizajnová ovládacia doska pre vzdialené splachovanie Viega Visign for More 200 vo verzii z kvalitného tvrdeného bezpečnostného skla vo farbe temno čierna

Vzdialené splachovanie ako štandard

Partneri sekcie:

V určitých typoch kúpeľní sa ukazuje ako nevýhoda mať ovládací prvok splachovania umiestnený rovno u toalety – napríklad pokiaľ ide o príliš malú kúpeľňu, kúpeľňu umiestnenú v podkroví so šikmým stropom alebo napríklad pokiaľ je v domácnosti hendikepovaný človek, ktorý na splachovanie nemusí cez toaletu dosiahnuť. Tým pravým a najjednoduchším riešením pre tieto situácie je tzv. vzdialené splachovanie.

Ovládacie dosky s tlačidlom pre vzdialené splachovanie možno umiestniť doslova kamkoľvek: za roh, na protiľahlú stenu, ale napríklad aj na nábytok v blízkosti toalety. Proste štandardne všade tam, kde sa to bude najviac hodiť.

Základná ovládacia doska pre vzdialené splachovanie Viega Visign for Style 23 v pochrómovanom plaste.
Základná ovládacia doska pre vzdialené splachovanie Viega Visign for Style 23 v pochrómovanom plaste. |

Spoločnosť Viega novo ponúka pre vzdialené splachovanie dve elektronické ovládacie dosky – praktickú Visign for Style 23 a elegantnú Visign for More 200. Svojimi tvarmi a kompaktnými rozmermi pripomínajú smartfón, pričom ich jednoduchý dizajn sa dokonale hodí k najrôznejším štýlom kúpeľňového vybavenia.

Obe ovládacie dosky sú z dôvodu spoľahlivej odozvy spojené s WC prvkom káblom, obe umožňujú splachovanie dvomi množstvami (v rozmedzí 3 až 7,5 l) a tiež funkciu Viega Hygiene+.

Tá dokáže rozpoznať absenciu pravidelného odberu vody a pre elimináciu rizika vzniku a množenia zdraviu škodlivých baktérií v rozvodoch pitnej vody dokáže sama spustiť splachovací proces – vo vopred nadefinovanom časovom odstupe od posledného manuálneho spláchnutia – s presne takým množstvom vody, ktoré stačí k výmene vody v danom stagnujúcom úseku.

Dizajnová ovládacia doska pre vzdialené splachovanie Viega Visign for More 200 vo verzii z kvalitného tvrdeného bezpečnostného skla vo farbe alpská biela
Dizajnová ovládacia doska pre vzdialené splachovanie Viega Visign for More 200 vo verzii z kvalitného tvrdeného bezpečnostného skla vo farbe alpská biela |

FOTO: Viega
www.viega.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Viega s.r.o.