Oceľové montované haly pre výrobu a skladovanie AVG

Oceľové montované haly AVG pre výrobu a skladovanie sú vyrobené na mieru tak, aby spĺňali všetky vaše potreby a požiadavky a toto všetko vám pomôže zhotoviť spoločnosť AVG group.

Samozrejmosťou je odborné technické poradenstvo pri dispozičnom riešení výrobnej a skladovej haly AVG kde vám ponúkame ekonomicky výhodné riešenia od statiky a projekcie až po konečný návrh, dodávku haly, záručný a pozáručný servis.

Oceľové konštrukcie pre výrobné haly AVG optimalizujeme tak, aby boli navrhnuté ekonomicky a funkčne pre vašu výrobu a sú dodávané z nášho výrobného závodu v najvyššej kvalite.  Na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií používame kvalitné  epoxidové náterové systémy, polyuretánové náterové systémy,  protipožiarne nátery.

Systém AVG umožňuje svojim zákazníkom splniť najnáročnejšie požiadavky na dodávku výrobnej haly, ktorá je riešená väčšinou ako veľkopriestorový objekt pre konkrétne potreby využívania. Výrobné haly AVG môžu obsahovať žeriavové dráhy, veľké posuvné alebo rolovacie brány, sekčné vráta, nadzemné oceľové plošiny a taktiež rôzne typy podláh.

Vnútorné prepojenie výrobnej haly AVG je možné členiť aj pomocou priečok z PUR panelov podľa požiadaviek zákazníka.  Ak zákazník nemá samostatnú skladovú halu môžeme navrhnúť prepojenie skladu s výrobnou halou, ktorá je dôležitou súčasťou, pretože môže slúžiť ako sklad materiálu alebo aj hotových výrobkov.

Sklad k výrobnej hale môže byť prepojený aj ako otvorený prístrešok ale len v prípadoch, že materiál pre ďalšiu výrobu nevyžaduje uskladnenie  v uzavretom skladovacom priestore.

Zdroj: AVG group

OCEĽOVÉ MONTOVANÉ HALY AVG – najlepšie riešenia pre vašu výrobu

Spoločnosť AVG ponúka aj možnosť  pre rozšírenie výrobno-skladovej haly v budúcnosti podľa toho ako sa výroba vyvíja a s ohľadom na požiadavky zákazníka a dopytu trhu po daných výrobkoch.

Výrobno-skladová hala AVG môže byť doplnená o esteticko-funkčné prvky ako sú prístrešky nad vstupmi, slnolamy a taktiež je možné na budovu doplniť logo firmy, ktoré veľmi efektne doladí výrobnu budovu a účinne ju reprezentuje.

Zdroj: AVG group

AVG haly a ich využitie:

 • Drevospracujúci priemysel
 • Výroba stavebných materiálov
 • Automobilový priemysel
 • Chemický priemysel
 • Textilný priemysel
 • Tlačiarne a servisy
 • Nábytkársky priemysel
 • Strojárensky priemysel
 • Potravinárska výroba
 • Kovovýroba
 • Autodielne a servisy
Zdroj: AVG group

V ponuke spoločnosti AVG GROUP nájdete aj fasádne systémy,  moderné multifunkčné  oceľové haly a taktiež montované budovy s rôznym využitím. Oceľové haly, montované haly AVG a moderné fasádne systémy (hliníkové okná, hliníkové dvere, protipožiarne okná a dvere, presklené fasády, prevetrávané fasády, hliníkové slnolamy, dizajnové profily) vyrába v certifikovanom závode AVG.

Oceľová montovaná hala AVG,  oceľové konštrukcie (výroba oceľových konštrukcií, oceľové väzníky, priehradové väzníky) a fasádne systémy sú overené tradíciou výroby a dodávkami pre zákazníkov na Slovensku, Česku, Rakúsku, Poľsku, Nemecku a Francúzsku. AVG GROUP ponúka kvalitné riešenia a služby, certifikovanú výrobu, záručný a pozáručný servis.

Zdroj: AVG group

Kvalita a originál  – AVG group

www.avg-group.com

www.haly.expert

Zdroj: PR článok AVG group, a.s.