Kúpeľňa v štýle glamour

Kúpeľňa v štýle glamour: luxusné bytové trendy

Partneri sekcie:

Moderný glamour – tento štýl by sa dal opísať ako umenie neočakávaného. Kombinácia purizmu a luxusných prvkov, v ktorej reflexné materiály a kovové akcenty dodávajú priestoru lesk. Dá sa teda povedať, že lesk je podstatou štýlu glam. Popredný výrobca Kaldewei so svojimi riešeniami pre kúpeľne novo definuje bytové trendy zamerané na luxus. V súlade s týmto trendom sa objekty zo znamenitej smaltovanej ocele Kaldewei stávajú hviezdami v kúpeľniach v štýle glam.

Lesklé povrchy tvarovo dokonalých vaní, umývadiel a sprchovacích vaničiek bez škár od výrobcu Kaldewei totiž kúpeľniam dodávajú každodennú dávku luxusu.

Znak luxusu: materiály pre večnosť

Kúpeľňa v štýle glamour 2

Či už farebne zladené s podlahou a dlaždicami, v harmonickom súlade s ďalšími kvalitnými materiálmi v kúpeľni ako sú drevo a prírodný kameň alebo s výraznými farebnými kontrastmi: kúpeľňové riešenia od Kaldewei šikovne uvedené na scénu sú jasným znakom luxusu. Prirodzené svetelné odlesky na hladkých plochách a skle vyzdvihujú výnimočné vlastnosti materiálu. Vzniká čistý glamour, podtrhnutý ďalšími hodnotnými materiálmi, akými je mramor, a umocnený svetlom.

www.kaldewei.cz