Zviditeľňujeme vaše projekty: budovy, stavby, parkoviská Vašim logom, grafikou, textom

image 81713 25 v1

Klienti prichádzajú za nami s požiadavkou o zviditeľnenie svojej budovy, stavby, staveniska, či prevádzky. Pre ich potreby nachádzame individuálne riešenia, ktoré sú prispôsobené ich individuálnym potrebám a možnostiam.

Označovanie budúcich stavieb formou informačných, navigačných tabúľ pomôže zviditeľniť budúcu, pripravovanú stavbu. Info tabule vyrábame presne na rozmer, frézujeme do tvaru a umiestňujeme presne podľa zadania. Doplnkom, ktorí klienti využívajú je inštalácia na mieste.  

Ďalšou formou dekorovania, či označovania sú otvorené staveniská, resp. parkovacie domy, nepekné budovy z čelnej strany. Riešením je prekrytie sieťovinou – meshom, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam pomôže značke, resp. stavebnej spoločnosti označiť miesto stavby. A zároveň splní dekoratívnu, resp. informačnú funkciu.  

Tam, kde nie je konštrukcia, ani budova, pomôže 3D board. Reklamný nosič, ktorý vám tiež pomôže označiť priestory. PVC banner je viditeľný zo 4 strán a teda môže byť použitý multifunkčne.

Polepením sklených častí budovy, výkladov, dverí či okien dostáva značka a jej prevádzka úplne iný ráz, pričom branding dokonale plní svoju funkciu. Vytlačený a nalepený vizuál pomôže vyniknúť značke.

Pomáhame značkám, firmám nie len s označovaním budov a exteriérov, ale i s dekoráciami do interiéru. Napríklad vo forme kuchynskej zásteny.sk, foto (eko) tapiet, obrazov, samolepiek, fólií s vlastným vzorom, foto lámp, a iných prvkov, ktoré vedia zútuľniť.  

Viac nápadov nájdete na imagewell.eu. Priamy kontakt na vaše postrehy, dopyty a poradenstvo: obchod@imagewell.eu.

Autor článku: Mgr. Petra Dudášová, PhD.
Foto: ImageWell

ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL Slovakia, s.r.o.

KategórieInteriérový dizajn