Dizajnové riešenia pre vašu kúpeľňu

image 90990 25 v1

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu farebných úprav, ktorú možno použiť vo všetkých modeloch dizajnových radiátorov. Zaujímavou je štruktúrovaná povrchová úprava v čiernej farbe. Povrch je matný, a teda nenáročný na údržbu.

Pri elektrickom alebo kombinovanom vykurovaní možno použiť univerzálnu vykurovaciu tyč HT2 v bielom, čiernom, chrómovom vyhotovení alebo vo vyhotovení metalická strieborná. Z technického hľadiska má veľký náskok pred bežnými vykuřovacími tyčami. Zmena nastala v prívodnom kábli, ktorý môže byť aj rovný, bez ukončenia, vďaka čomu slúži na priame napojenie na elektrickú sieť. Určený je pre náročného zákazníka, ktorý si potrpí na estetické dizajnové stvárnenie. V tomto prípade totiž prívodnú šnúru takmer nevidieť. V ponuke je aj vinutá šnúra ukončená vidlicou.
www.pmh-co.eu/sk/kupelnove-radiatory/vykurovacia-tyc/

Veľmi zaujímavou dizajnovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-Combi určený na pripojenie po stranách radiátora. Tento ventil možno použiť aj na kombinované vykurovanie, a to jednoduchým prestrčením vykurovacej tyče cez telo ventilu. Nie je potrebné vykonať dodatočné úpravy. Ďalšou zmenou v prospěch zákazníka je možnosť dodania elektrického radiátora. To znamená, že radiátor bude naplnený špeciálnou nemrznúcou kvapalinou s vykurovacou tyčou podľa požiadavky. Radiátor sa bez ďalšieho zásahu už len ukotví na stenu.

Dizajnový radiátor Retro. Ide o tvarovo netradičný model s možnosťou napojenia na elektrické, teplovodné ako aj na kombinované vykurovanie. Pozostáva zo samotného rebríkového radiátora a elegantnej krycej platne ukotvenej na silných magnetoch. Obe súčasti sú v rovnakom farebnom vyhotovení. Kryciu platňu je možné kedykoľvek odmontovať a urobiť potrebnú kontrolu alebo údržbu. Na výber je štruktúrovaná povrchová úprava v červenej, čiernej a bielej farbe. Štruktúrovaný povrch je nenáročný na udržiavanie
www.pmh-co.eu/sk/kupelnove-radiatory/retro/


P.M.H. – Invest & Trade spol. s r.o.
organizačná zložka Slovenska
Poštová 20
SK- 937 01 Želiezovce
www.pmh-co.sk

Komentáre