Dizajnové radiátory do celého bytu

Radiátor Avento Frame v kúpeľni

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka zaujímavému dizajnu ich možno umiestniť i do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov.

Avento Frame

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálnych (30 × 30 mm) a horizontálnych (20 × 20 mm) jäklov. Je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad mu dodalo orámovanie.

Navyše je radiátor Avento Frame možné pripojiť zboku i v strede. Je vhodný na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.

Avento Frame 1

Theia

Praktický pomocník s dotykom elegancie – radiátor Theia – je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach.

Theia 1

Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm. Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinované alebo pripojenie na elektrinu. Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant.

Theia 2

Coral

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal, na ktorý sa konštrukčne veľmi podobá. Vyznačuje sa opäť dômyselným rozložením háčikov na jednoduché zavesenie uterákov. Vyrába sa vo verzii s tromi, štyrmi až šiestimi rúrkami s priemerom 26 mm. Dostať ho v chrómovom vyhotovení.

Coral

Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Šírka môže byť 200, 275, 350, 425 mm. Radiátor je možné pripojiť ako na centrálne, kombinované, tak i elektrické vykurovanie.

Kares

Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo usporiadanie. Vyberte si počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne.

Kares 3

Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby sa dali ľahko zavesiť uteráky. Kares je vybavený jedinečným samoregulačným elektrickým káblom PTC na dosiahnutie konštantnej teploty 55 °C na povrchu sušiaka bez ohľadu na okolité podmienky.

Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla. Sušiak je dostupný s veľkosťou 90 mm na šírku a 150 cm na výšku v troch povrchových úpravách – chróm, zlatá a čierny lak.

Kares 1

Nestor

Tento sušiak sa vyrába v troch veľkostiach s výškou 1 500 a šírkou 200 , 300, 400 mm v povrchových úpravách chróm, štruktúrovaná čierna a štruktúrovaná biela. Ohrieva sa vykurovacím káblom a pripája pomocou skrytého kábla za panelom. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Je doplnený dvomi radmi háčikov na ľahké zavesenie uterákov.

www.pmh-co.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti P.M.H.-Invest & Trade spol