image 99602 25 v1
Galéria(8)

Goldbeck je profesionálom veľkých projektov

Nemecká rodinná spoločnosť Goldbeck pôsobiaca na Slovensku už od roku 2004 sa za roky svojho pôsobenia zaraďuje medzi lídrov stavebného trhu. Vo svojom portfóliu sa špecializuje na segment priemyselnej výstavby a to hlavne so zameraním na výrobné a logistické haly, administratívne budovy a parkovacie domy.

DNV VW 9778
Gyal 8270
Michalovce 1399
Senec DC15 7801
Sered Amazon 9327
Topolcany 3820
Velka Ida 2 4890
Voderady 0329

Na slovenskom stavebnom trhu má za sebou úspešnú realizáciu nekoľkých desiatok významných projektov, pričom medzi spokojných klientov patria Amazon, Continental, Kaufland, Prologis, P3 a veľa ďalších.

Projekty spoločnosti Goldbeck sú realizované rýchlo, kvalitne, hospodárne a na kľúč. Východiskovým bodom takejto realizácie je jednotný systém postavený na základoch vyrábaných dielov. Jej pôsobenie v Európe je zastrešné viac ako 40 pobočkami, ktoré disponujú 8 výrobnými závodmi a 2 systémovými centrami. Vysoké komfortné podmienky ponúka Goldbeck klientom nielen pri samotnej realizácii projektov, ale aj pri výbere vhodného pozemku, ako aj koncepčného návrhu celkovej investície, pozostávajúcej zo stmelenia hospodárnosti a celkového uplatnenia na trhu.

Systémové riešenia spoločnosti Goldbeck pre stavbu administratívnych budov, halových objektov, alebo parkovacích domov sú využívané po celej Európe a spĺňajú tak tie najprísnejšie kritériá štandardov na kvalitu, funkčnosť, ale aj estetiku. Z dlhodobého hľadiska sú tým najlepším finančným riešením pri plánovaní rozširovania svojho podnikania, ktoré sa tak môže naďalej zväčšovať a zveľaďovať. Logistika a montáž sú podmienené dokonalým zladením a včasnou realizáciou.

„Len čo vznikne stavenisko, už je zase preč.“ Rýchla výstavba, ktorá je už za tie roky do značnej miery zautomatizovaná a jej výsledky sa neustále ukazujú ako prvotriedne. V závislosti od veľkosti budovy tak trvá výstavba len pár mesiacov. Výroba, logistika a montáž v spoločnosti Goldbeck pracujú ruka v ruke, sú dokonale zladené a často prebiehajú súčasne. Už vo výrobe sa dbá na to, aby bol každý jeden systémový stavebný diel do kamiónu naložený v správnom poradí. Každý jeden dielec do seba zapadá. A takýmto princípom sa pracuje aj priamo na stavenisku. Stavebné činnosti na seba hneď nadväzujú. Logistika staveniska sa tak dá dobre naplánovať a obmedzené skladovacie plochy sú tiež optimálne využité. Tak vzniká dielo, ktoré má atribúty kvality, čistoty a zároveň estetickosti. Čo dodať k spoločnosti Goldbeck? Klienti, ktorí dlhodobo spolupracujú s Goldbeckom sú nadmieru spokojní so štandardizovaným prístupom k práci i realizácii ich projektov. Goldbeck je profesionálom významných projektov.

www.goldbeck.de/sk