Sedačka Gramercy 3

CINEAK Gramercy – sofistikovaná sedačka pre chvíle zábavy

Partneri sekcie:

Belgická firma CINEAK vznikla v roku 1999, čo znamenalo nevídanú revolúciu vo filozofií konštrukcie a výroby sedacích súprav pre domáce kiná a zábavu. V ich výrobkoch sa naplno prejavila vášeň pre exkluzívne materiály, konštrukčné finesy, modernú technológiu, neskutočnú kvalitu a zmysel pre detail.

Minulý rok, tento popredný výrobca luxusných produktov pre súkromné kiná a mediálne miestnosti, predstavil svoju špičkovú sedaciu súpravu pre domáce kino – Gramercy.

Navrhol ju šéfdizajnér Kim Hellemans, ktorého umenie stojí za jej moderným, sviežim a nevykonštruovaným vzhľadom. Jeho schopnosť poskytnúť popri pohodlí aj neformálnejší pocit spojený s výraznou elegantnou vláčnosťou, sa v tomto výrobku plne odzrkadľuje.

Sedačka Gramercy 2

Hoci sa dizajn pohovky vyznačuje ladnými elegantnými línií, nie je to na úkor ergonomického sedenia (či podľa chuti aj ležania) a pohodlného zážitku. Gramercy je vybavená high-endovým mechanizmom DUAL s motorickým nakláňaním. Umožňuje tak užívateľovi jednoducho nastaviť polohu opierky hlavy a opierky nôh podľa vlastných preferencií úrovne komfortu.

Sedačka Gramercy

„Každý dom má obývaciu izbu, kde človek rád pozerá na televíziu. Prečo by teda mal chýbať produkt, ktorý môže tento zážitok spríjemniť? Bežná pohovka je určená na oddych, alebo zábavu, ale keď príde čas na vážne a vášnivé sledovanie obľúbeného filmu, športového prenosu, alebo televíznej show, potrebujete správnu oporu a pohodlie, aby ste sa maximálne zapojili do prúdu zážitkov“ hovorí zakladateľ a prezident firmy CINEAK Alvin Hellemans.

Sedačka Gramercy 1

„Stačí stlačiť tlačidlo a opierka hlavy aj nôh sa motoricky zdvihnú a zmenia sedačku na nepoznanie. Integráciou motorizácie do bežne používaného produktu zlepšujeme používateľskú skúsenosť a komfort“, dodáva Alvin Hellemans.

Sedačku Gramercy a ďalšie produkty CINEAK nájdete v predajniach spoločnosti BIS audio.

www.bisaudio.sk