Viladomy Jurská
Galéria(5)

Bývanie luxusnej úrovne obohatí Vinohrady

Novú centrálu Innovatrics, ktorá vyrastie na hraniciach dvoch mestských častí – Rača a Nové Mesto, doplní luxusné bývanie Viladomy Jurská od architektonickej kancelárie Visia. Atraktivita oblasti Vinohradov tak razom stúpne.

Šestica domov obsahuje s troma nadzemnými podlažiami, z ktorých to najvyššie bude ustúpené. V každom objekte sú navrhnuté tri bytové jednotky. Na prvom nadzemnom podlaží stavieb sú navrhnuté štvorizbové byty s veľkosťou 106 metrov štvorcových a so záhradou, ktorá má výmeru 88 metrov štvorcových. Niektoré domy sú už zarezervované.

Na druhom podlaží sú situované dvojizbové byty s rozlohou 59 metrov štvorcových a s terasou, ktorá má rozlohu 14 m2 a chodbou sa tu začínajú mezonetové byty, ktoré pokračujú na treťom ustúpenom podlaží, kde je interiér prepojený s terasou s výhľadom na celú Bratislavu.

Viladomy Jurská
Viladomy Jurská | Zdroj: Visia

Nočná zóna je orientovaná na sever a denná na juhozápad. Ide o najdrahšie byty, ktoré budú mať nainštalovaný aj biokrb. Osadením do terénu bytové domy výškovo kopírujú svahovitý priľahlý pozemok. K parkovacím miestam tu budú prislúchať aj elektronabíjacie stanice.

Projekt Viladomov Jurská získal povolenie na stavbu ešte v októbri roku 2021. S realizáciou by sa však malo začať až niekedy v najbližších týždňoch. Termín výstavby je štvrtý kvartál tohto roka. Hrubá stavba by mala byť dokončená v druhom kvartáli 2023 a dokončenie interiérov vrátane zariaďovacích prvkov by mali uskutočniť v prvom kvartáli roka 2024. Odovzdanie bytov plánuje developer o niekoľko mesiacov neskôr.

Viladomy Jurská
Viladomy Jurská
Viladomy Jurská
Viladomy Jurská
Viladomy Jurská

Viladomy Jurská

Developer: Jurská s.r.o.
Architekt projektu a spracovateľ projektu pre stavebné povolenie: Visia s.r.o.
Počet bytov: 18
Počet parkovacích miest: 33 + 2 miesta pre imobilných