image 98873 25 v1
Galéria(3)

Bezbariérové sprchové zásteny

Bezbariérové zásteny rozhodne nie sú len pre hendikepovaných. Sprchové zásteny so širokým vstupom (štandardné šírky až do 1 800 mm), ktoré sa dajú zložiť k stene sprchy, ocenia aj starší ľudia či veľká rodina. Bezbariérové zásteny SWING-LINE F umožňujú veľkú šírku vstupu aj na malom priestore, a preto poskytujú naozajstný komfort pri sprchovaní.

S1
S2
S3

Dvere možno otvárať von i dovnútra a ďalej ich ešte v polovici skladať. Keď sa zástena nepoužíva, môžete dvere pohodlne sklopiť na stenu. Sú tiež vybavené praktickým zdvihovým mechanizmom, ktorý uľahčuje ich otváranie a zatváranie a zabraňuje predčasnému opotrebovaniu tesnenia na dverách.

Krídla zásteny SWING-LINE F sa dajú zložiť k stene.

Tesnosť dverí zaručuje magnetické tesnenie spolu s 10 mm aluchrómovou prahovou lištou. Zásteny SWING-LINE F sa vyznačujú moderným tvarom profilov a výraznými hranatými pántmi. Pánty sú na vnútornej strane zapustené do 6 mm bezpečnostného skla, takže umožňujú pohodlnú údržbu zásteny bez prekážok. Všetky sklá sa štandardne dodávajú s antiplakovou úpravou Aquaperle.

Zástena vhodná do veľmi malých priestorov

ZDROJ: SANSWISS