zacali s vystavbou druhej veze 3nity lifestyle residence
Galéria(2)

Začali s výstavbou druhej veže 3nity LifeStyle Residence

Výstavba multifunkčného komplexu 3nity LifeStyle Residence úspešne napreduje. Developerská skupina Vara Group začína s výstavbou prostrednej veže B, najvyššej zo všetkých troch veží, v ktorej sa bude nachádzať 154 bytov. Siaha do výšky 87,6 m a bude mať spolu 26 podlaží. Podobne ako veža A aj druhá veža ponúkne 24 typov bytov od štúdií až po 5-izbové penthousy. Ukončenie stavby druhej  veže  je naplánované na začiatok roka 2012.

zacali s vystavbou druhej veze 3nity lifestyle residence 5076 big image
„Pre zabezpečenie bezproblémového chodu komerčných prevádzok v zábavno-nákupnej časti sa už postavili prvé  štyri podlažia blokov B aj C. Obyvatelia bloku A, nájomcovia kancelárskych priestorov, ako aj bežní návštevníci budú môcť využívať služby už koncom tohto roka,“ uviedla Marianna Zahradníčková, marketingová manažérka spoločnosti Vara Group.

Kolaudáciu veže A vrátane všetkých bytov rezidenčnej časti a obchodných priestorov plánuje spoločnosť uskutočniť v novembri tohto roku. Prví obyvatelia sa tak môžu do svojich bytov nasťahovať už koncom roka. Projekt prinesie vyše 8 000 m2 obchodných a ďalších 4500 m2 kancelárskych priestorov.  Obchodné jednotky a kancelárske priestory pod vežou A budú odovzdané do užívania po kolaudácii, teda do konca roka 2011.Viac informácií o projekte nájdete na
www.3nity.sk