vdaka wustenrotu lepsie byvat i dovolenkovat
Galéria(2)

Vďaka Wüstenrotu lepšie bývať i dovolenkovať

Wüstenrot poskytuje výhodné podmienky pri nadobudnutí aj poistení bývania. Komplexný balík pozostáva z výhodného medziúveru na bývanie, poistenia nehnuteľnosti so zľavou až 25 % a zdarma poistenia zodpovednosti za škodu pre všetkých príslušníkov domácnosti (s poistnou sumou 25 000 eur). Financovanie bývania je tak ešte dostupnejšie.

vdaka wustenrotu lepsie byvat i dovolenkovat 5934 big image
Aj bez sporenia poskytuje Wüstenrot stavebná sporiteľňa medziúver už za 1,69 % p.a. Nie je v tom žiadny „háčik“. Ide o férovú ponuku s jasnými pravidlami, keď od začiatku až do konca presne viete akou sumou mesačne a ako dlho budete úver na bývanie splácať. Zvýhodnené úročenie je prvé 2 roky fixne 1,69 % p.a., ďalšie 2 roky 3,99 % p.a. Vo fáze stavebného úveru je úroková sadzba 5 % ročne garantovaná až do úplného splatenia úveru.

Extra nízke mesačné splátky, už od 0,5 % z cieľovej sumy, robia medziúver, a tým i lepšie bývanie, naozaj dostupným. Úver je možné čerpať až do výšky 200.000 eur na osobu a k dispozícii je aj poistenie pre prípad straty zdroja príjmu. Darček v podobe dovolenkového šeku pri uzavretí stavebného sporenia navyše potvrdzuje, že investícia do bývania nemusí byť na úkor dovolenky.

www.wuestenrot.sk

–>–>