Novinky od spoločnosti P.M.H.

image 94950 25 v1

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu farebných úprav, ktorú možno použiť vo všetkých modeloch dizajnových radiátorov. Zaujímavou je štruktúrovaná povrchová úprava v čiernej farbe. Povrch je matný, a teda nenáročný na údržbu.  

Pri elektrickom alebo kombinovanom vykurovaní možno použiť univerzálnu vykurovaciu tyč HT2 v bielom, čiernom, chrómovom vyhotovení alebo vo vyhotovení metalická strieborná. Z technického hľadiska má veľký náskok pred bežnými vykuřovacími tyčami. Zmena nastala v prívodnom kábli, ktorý môže byť aj rovný, bez ukončenia (HT1), vďaka čomu slúži na priame napojenie na elektrickú sieť. Určený je pre náročného zákazníka, ktorý si potrpí na estetické dizajnové stvárnenie. V tomto prípade totiž prívodnú šnúru takmer nevidieť. V ponuke je aj vinutá šnúra ukončená vidlicou.

http://www.pmh-co.eu/sk/kupelnove-radiatory/vykurovacia-tyc/ 

Veľmi zaujímavou dizajnovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-Combi určený na pripojenie po stranách radiátora. Tento ventil možno použiť aj na kombinované vykurovanie, a to jednoduchým prestrčením vykurovacej tyče cez telo ventilu. Nie je potrebné vykonať dodatočné úpravy.

Ďalšou zmenou v prospěch zákazníka je možnosť dodania elektrického radiátora. To znamená, že radiátor bude naplnený špeciálnou nemrznúcou kvapalinou s vykurovacou tyčou podľa požiadavky. Radiátor sa bez ďalšieho zásahu už len ukotví na stenu. 

Dizajnový radiátor Retro. Ide o tvarovo netradičný model s možnosťou napojenia na elektrické, teplovodné ako aj na kombinované vykurovanie. Pozostáva zo samotného rebríkového radiátora a elegantnej krycej platne ukotvenej na silných magnetoch. Obe súčasti sú v rovnakom farebnom vyhotovení. Kryciu platňu je možné kedykoľvek odmontovať a urobiť potrebnú kontrolu alebo údržbu. Na výber je štruktúrovaná povrchová úprava v červenej, čiernej a bielej farbe. Štruktúrovaný povrch je nenáročný na udržiavanie.

http://www.pmh-co.eu/sk/kupelnove-radiatory/retro/

                                                                                                                                      

P.M.H. – Invest & Trade  spol. s r.o.

organizačná zložka Slovenska
Poštová 20
SK- 937 01 Želiezovce

www.pmh-co.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti P.M.H. – Invest & Trade  spol. s r.o.