Hľadáme šikovných maliarov, fasádnikov, dekoratérov. Poznač si dátum 6. júna v Bratislave a prihlás sa na Design workshop JUB…

DSC 0229 1

Ani tebe už »nevonia« len biela stena? 50odtieňov sivej máš rád iba ak vo filme, ale steny si podľa teba pýtajú viac? Len klasická fasáda už pre teba nie je to »pravé orechové«? A obklad v kúpeľni je už podľa teba prežitok? Si maliar, fasádnik, riešiš kúpeľne alebo komplet rekonštukcie a rád nechávaš za sebou netradičný dizajn? Dovoľ nám teda touto formou pozvať Ťa na design workshop značky JUB.

Popredný slovinský výrobca stavebných hmôt je už takmer 145 rokov synonymom pre maliarske farby, nátery, dekoračné techniky a fasády.

Možnosti stvárnenia rôznych povrchov stien a stropov v interiéroch, kúpelniach ale aj exteriérových plochách fasád Ti radi odprezentujeme na praktickom workshope s možnosťou interaktívne sa do realizácie vzoriek zapojiť.

DSC 0202

Z kapacitných dôvodov poprosíme v prípade záujmu o čo najskoršie potvrdenie účasti a to mailom na rastislav.scepka@jub.eu – najneskôr ale do 17. Mája 2019.

Workshop sa bude konať v Bratislave dňa 06. Júna 2019 od 9:00 do 14:00.
Občerstvenie počas workshopu a obed pre účastníkov bude zabezpečený.

Bližšie údaje o mieste konania (v závislosti na množstve prihlásených) zašleme prihláseným obratom mailom.
Vidíme sa. JUB tím.

KategórieFasáda, Nátery, Omietky, Udalosti