Sadrokartón 4PROfesional: Viditeľne lepší dizajn pre dokonalý interiér

Sadrokartón 4PROfesional: Viditeľne lepší dizajn pre dokonalý interiér

Originálne dizajnové riešenie a presnosť v zložitých detailoch už nemusia byť pre vás náročné. Spoločnosť Rigips prináša na trh viditeľne lepšie sadrokartónové dosky – 4PROfesional, ktoré vám zaručia dokonale rovný strop bez akýchkoľvek zreteľných spojov. Vnútorná dispozícia precízne vypracovaných projektov tak dostane vďaka osobitému sadrokartónu bezchybný vzhľad.

Novinka medzi sadrokartónovými doskami má špeciálne upravené pozdĺžne aj priečne hrany, ktoré sú už od výroby sploštené.

Dokonalý výzor interiéru bez viditeľných spojov vynikne vďaka tomu aj na intenzívne osvetlených plochách ako sú nemocnice, školy a nákupné centrá. Klasickým spôsobom tmelenia dosiahne povrch navrhnutého dizajnu maximálnu rovinnosť a bezchybnú kvalitu. Prepracovaný interiér, spĺňajúci vysoké nárokmi na estetiku a funkčnosť použitia docielite zároveň s vyššou úsporou času i materiálu. Pri použití vystužených RigiProfilov Rigips navyše výrazne obmedzíte vznik prasklín.

Sadrokartónové dosky 4PROfesional tak majú oproti bežnému sadrokartónu viaceré výhody:

  • ideálna rovinnosť povrchu stropu alebo priečky
  • vyššia pevnosť spojov a menšie riziko prasklín
  • rýchlejšia úprava spojov – až 20% úspora času
  • menšia spotreba materiálu – až 25% úspora tmelu

Pre vytvorenie esteticky dokonalých sadrokartónových konštrukcií môžete navštíviť galériu spoločnosti Rigips – www.rigips.sk/referencie.html.

Jej pracovníci vám zároveň ochotne poskytnú ďalšie potrebné informácie – www.rigips.sk/kontakty.html.