pripravte sa na kurenarsku sezonu v devi   danfoss akademii
Galéria(2)

Pripravte sa na kúrenársku sezónu v DEVI / Danfoss akadémii

Chcete získať nových zákazníkov? Na DEVI / Danfoss akadémii vás oboznámime vás s aktuálnymi trendmi v oblasti vykurovania. Zástupcovia odbornej verejnosti majú jedinečnú príležitosť bezplatne získať nové skúsenosti v oblasti podlahového vykurovania.

pripravte sa na kurenarsku sezonu v devi danfoss akademii 6087 big image
Odborníci zostavili program DEVI / Danfoss akadémie tak, aby priniesol riešenia častých projektantov a inštalatérov vykurovania, projektantov ako aj  elektroinštalatérov, ktoré sa týkajú projektovania, navrhovania, inštalácie, regulácie a údržby vykurovacích systémov.

Spoločnosť Danfoss predstaví na akadémii po prvý raz odbornej verejnosti atraktívny dotykový termostat DEVIreg Touch. Účastníci akadémie zároveň získajú najnovšie informácie ohľadom diaľkovej a bezdrôtovej regulácie vykurovania, automatického vyvažovania a distribúcie tepla. Odborníci spoločnosti Danfoss budú tiež prezentovať skúsenosti a odporúčania z inštalácií programovateľných hlavíc Living by Danfoss.

DEVI / Danfoss akadémia sa bude konať v nasledujúcich termínoch a mestách, vždy o 13.30 hod.:
5. 9. 2012 Košice, Hotel Roca
6. 9. 2012 Banská Bystrica, Hotel LUX
11. 9. 2012 Bratislava, City hotel Bratislava
12. 9. 2012 Žilina, Hotel Holiday Inn

Registrovať sa môžete už dnes prostredníctvom elektronického prihlasovacieho formulára na stránke www.podlahovekurenie.com alebo priamo tu.

Registrovaní účastníci získajú certifikát o absolvovaní DEVI / Danfoss akadémie a budú zaradení do žrebovania tomboly o zaujímavé ceny. Každý účastník bude mať tiež jedinečnú možnosť vyskúšať si zdarma ekologické mestské vozidlo SEGWAY.

Viac informácií získate na www.podlahovekurenie.com

–>–>