najvyssi cas pre novy kotol
Galéria(4)

Najvyšší čas pre nový kotol

Značka Protherm, oslavujúca v tomto roku už 20 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, rozširuje svoje portfólio o novú verziu závesného kondenzačného kotla LEV. Najnovším prírastkom medzi úspornými, modernými kotlami je LEV 28 KKO.

najvyssi cas pre novy kotol 6124 big image
zostava aqua complet lev big image
kotol lev 28 kko big image
Kondenzačný kotol LEV 28 KKO disponuje širokým modulačným rozsahom výkonu od 5 kW do 29 kW. Ide o spoľahlivé vykurovacie zariadenie s množstvom technologicky vyspelých funkcií. Súčasťou kotla je kvalitný kondenzačný výmenník z hliníkovej zliatiny či dvojrýchlostné čerpadlo s automatickým prepínaním rýchlostí a s automatickým odvzdušnením. Ku komfortnej obsluhe kotla značky Protherm prispieva ergonomické ovládanie navrhnuté s ohľadom na účelnosť a jednoduchosť.

Servisní technici ocenia rozšírenú autodiagnostiku, ktorá napomáha k detailnejšiemu a rýchlejšiemu analyzovaniu príčiny prerušenia prevádzky kotla. Vďaka svojmu trendovému a elegantnému dizajnu nenaruší kotol LEV 28 KKO žiadny interiér. Zakomponovať ho pritom možno do nových, ale aj starších vykurovacích systémov. Pripojením externého zásobníka sa dá kotol navyše používať aj na rýchlu prípravu teplej vody. Je vhodným riešením aj pre staršie vykurovacie systémy.

Pre kotol LEV 28 KKO nie je neznámym pojmom ani úspornosť. Efektívnym pomocníkom pri šetrení energie je obojstranne komunikujúci regulátor typu eBus s funkciou ekvitermickej regulácie a pripojeným snímačom vonkajšej teploty. Komunikačné eBus izbové regulátory spínajú kotol v závislosti od teploty v referenčnej miestnosti. Pripojenie vonkajšieho snímača však umožňuje výkon kotla prispôsobiť aj aktuálnym vonkajším podmienkam.

Viac informácií na www.protherm.sk

–>–>