jaga vecer 2012
Galéria(1)

JAGA večer 2012

Jeseň a občas aj skorá zima sa vo vydavateľstve JAGA nesie v znamení kanadskej husi. Tradičná značka vydavateľstva aj v utorok 11. decembra 2012 symbolicky preletela v bratislavskom Ateliéri Babylon nad hlavami obchodných partnerov a spolupracovníkov, aby opäť priniesla zábavu a príjemný pokus o lietanie v neistých časoch.

jaga vecer 2012 6429 big image
Moderovania sa so šarmom sebe vlastným opäť chopil Matej Šišolák vedúci redakcií JAGA Media (českej sestry vydavateľstva JAGA). Hosťom ponúkol krátky prehľad titulov, ktoré vydavateľstvo JAGA vyprodukovalo v uplynulom roku, vtipne okomentoval vynovenú vizáž titulov Urob si sám a ASB a predstavil zmeny, ktoré čitateľov a partnerov vydavateľstva čakajú v budúcom roku. Svoj pozdrav hľadisku adresoval aj riaditeľ vydavateľstva Peter Halász.


Fotogaléria z JAGA večera

K tradíciám JAGA večerov patrí aj kvalitné divadlo. Slávna „one man show“ Caveman v podaní Jakuba Slacha nebola len obranou jaskynného človeka, bola najmä o našich súčasných vzťahoch – čo robí muža mužom a ženu ženou, o rozdieloch medzi nami, o láske, partnerstve a vtipne utajených kvalitách oboch pohlaví.

Jakub Slach svoj herecký koncert správne vygradoval a strhol obecenstvo k spoločnému predstaveniu zvanému dobré divadlo. Po neutíchajúcom potlesku nasledoval spoločenský raut, na ktorom doznieval leitmotív hry: všetko je o vzťahoch a vzájomnom porozumení.

Ľudo Petránsky a Mária Nováková
Foto: Dano Veselský
–>–>