jaga vecer 2011
Galéria(1)

JAGA večer 2011

Novootvorený Ateliér Babylon herca Maroša Kramára sa prvú októbrovú stredu stal dejiskom už tradičného JAGA večera, na ktorom vydavateľstvo privítalo svojich obchodných partnerov, priateľov a autorov.

jaga vecer 2011 5342 big image
Vydavateľstvo JAGA tento rok oslávi 18 rokov od svojho vzniku, čo v úvodnom príhovore spomenul aj Peter Halász, konateľ vydavateľstva. Otvorenie a úvodnú časť večera mal vo svojich rukách Matej Šišolák, vedúci redakcií Jaga Media (českej sestry vydavateľstva JAGA), ktorý v krátkosti predostrel pozíciu JAGY na trhu, ako aj jej ďalší predpokladaný vývoj. Prítomných zoznámil s východiskami, o ktoré sa vydavateľstvo opiera, a vtipnou formou naznačil pripravované kroky, ktoré by mali smerovať k ďalšiemu naplneniu spokojnosti klientov vydavateľstva. Zhrnutie prezentácie nájdete na www.skushus.sk.  

Po oficiálnej časti nasledovalo divadelné predstavenie Soukromý skandál – komédia o láske v čase finančnej krízy. Svetová premiéra divadelnej hry bola iba v júni 2011. Po predstavení bola pre pozvaných hostí pripravená recepcia a JAGA večer pokračoval v neformálnych rozhovoroch do neskorej noci.

Katarína Gregová

–>–>