generalnym riaditelom spolocnosti eurovia sk je robert sinaly
Galéria(2)

Generálnym riaditeľom spoločnosti EUROVIA SK je Róbert Šinály

Od polovice januára  vedie stavebnú spoločnosť  EUROVIA SK  Ing. Róbert Šinály ( 43 ). Naviaže tak na svoje predošlé pôsobenie v rámci Skupiny EUROVIA CS. Šinály bude pokračovať v misii Didiera Bossuta, ktorý sa vracia k materskej firme do rodného Francúzska.

generalnym riaditelom spolocnosti eurovia sk je robert sinaly 5547 big image
Róbert Šinály nastupuje do čela EUROVIA SK po tom,  čo úspešne zavŕšil svoje  pôsobenie ako manažér stavby  Nitra západ – Selenec  počas výstavby projektu PPP R1.  „V rámci tohto projektu, ktorý bol pre vštekých, ktorí sa na ňom podieľali velkou profesionálnou skúškou, prejavil Róbert Šinály výborné manažérske schopnosti, ktoré určite uplatní aj na pozícii šéfa EUROVIA SK“, uviedol pri príležitosti menovania Šinályho do funkcie  Martin Borovka, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ stavebnej Skupiny EUROVIA CS, pod ktorú slovenská spoločnosť organizačne patrí.

Šinály sa pohybuje v stavebnom odvetví už 20 rokov. Vyštudoval STU v Bratislave, odbor Pozemné stavby.  Po jej skončení pracoval v niekoľkých menších stavebných spoločnostiach na rozličných technických a manažérskych postoch. V Skupine EUROVIA CS pôsobí od roku 2002. Na post generálního riaditeľa prichádza v čase, kedy spoločnosť EUROVIA SK slávi 60-výročie svojho založenia.

Zdroj: EUROVIA SK, a.s.

–>–>