dame vasej myslienke podobu
Galéria(2)

Dáme vašej myšlienke podobu

Česká spoločnosť NH VISIONS, s. r. o., ponúka revolučné riešenie. Inovatívny spôsob 3D interaktívneho zobrazenia založeného na technológii DREAMWALK. Firma disponuje moderným vybavením, vlastným tímom vývojárov, dizajnérov a expertov v oblasti informačných technológií. Neustále sa snaží skvalitňovať svoje služby a hľadať nové riešenia.

dame vasej myslienke podobu 6929 big image
Aplikácie vyrobené technológiou DREAMWALK fungujú bežne na operačných systémoch Windows, OS X, ale aj na platformách určených do tabletov, ako sú iOS, Android… Ich možnosti najlepšie vyniknú na stále populárnejších tabletoch alebo smartfónoch. Výnimočnosť aplikácií spočíva v realistickom zobrazení projektov z akejkoľvek oblasti ľudskej činnosti. Jednoduchým pohybom prsta po displeji tabletu alebo dotykovej obrazovke PC možno vo vysokom rozlíšení prezentovať napríklad architektonické štúdie, ovládať spaľovacie motory alebo si overiť správny postup pri realizácii zatepľovacieho systému so zameraním na jeho detaily. Možnosť otáčania, zväčšovania, pohľad z akéhokoľvek uhla so zastavením či vrátenie animácie sú niečím ojedinelým.

Spoločnosť reaguje i na nové trendy a je schopná vytvoriť aplikáciu aj na celkom nový operačný systém spoločnosti Microsoft, Windows 8, a jej nový tablet Surface.

Sami môžete posúdiť kvalitu realizovaných zákaziek, či už prostredníctvom videokanála You Tube, alebo priamo stiahnutím aplikácií z jednotlivých špecializovaných internetových obchodov.
V rámci zákazky automaticky získate vysokú pridanú hodnotu v podobe servisu a ďalšieho poradenstva. Bude nám cťou pre vás pracovať, realizovať zákazky tak, aby ste boli spokojní, a tešiť sa z vašich úspechov, ktoré vás privedú zasa naspäť k nám.

3D VIZUALIZÁCIE
Fotorealistická vizualizácia v najvyššej možnej kvalite.
Pre: produkty, interiéry, exteriéryAUGMENTOVANÁ REALITA

Inovácia v marketingu. Prvok medzi skutočnou a virtuálnou realitou. Buďte krok pred svojou konkurenciou.

PLATFORMY

Výstup realizujeme na systémy:
Windows,
OS X a iOS.
Android.

NH VISIONS, s. r. o.
Kotrčova ulice 725
503 01 Hradec Králové
Mobil: +420 728 822 220
E-mail: info@nhvisions.org
www.nhvisions.org

ZDROJ: PR článok spoločnosti NH VISIONS, s. r. o.

–>–>