ASB GALA 2020: Nominácie na ocenenie ASB Developer roka v segmente retailu

Pozrite si krátke profily firiem nominovaných na ocenenie ASB Developer roka 2020 v segmente retailu. Výsledky hlasovania odbornej poroty budú vyhlásené 26. októbra 2020.


IMMOFINANZ Services Slovak Republic, s. r. o.

Immofinanz1
Spoločnosť je nominovaná za projekt VIVO! BRATISLAVA (2019) – rekonštrukciu a rebranding prvého nákupného centra moderného typu v Slovenskej republike s trvaním 10 mesiacov od začatia do slávnostného otvorenia v novembri 2020.

KLM real estate a. s.

KLM1
Spoločnosť je nominovaná za projekty RB Dunajská Streda (2019), RB Myjava (2019), RB Želiezovce (2018), RB Detva (2017), RB Zvolen-Zlatý potok – Billa (2017). Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je development obchodných centier, retailových parkov, logistických parkov, apartmánov, bytových domov a individuálnej bytovej výstavby v jednotlivých regiónoch. Za posledných šesť rokov spoločnosť zrealizovala 15 retailových projektov na Slovensku.

PROReal invest, s. r. o.

Proreal1
Spoločnosť je nominovaná za projekt ShopBOX Košice (2019). Ide o retailové nákupné centrum tvorené samostatnými obchodnými prevádzkami s priemernou veľkosťou 500 m2 umiestnenými v objekte vedľa seba. Objekt je chladený a vykurovaný tepelnými VRV čerpadlami. LED technológia svietenia je použitá vo všetkých nájomných jednotkách i na parkovisku. Niektoré prevádzky sú diaľkovo ovládané inteligentnou elektroinštaláciou, a tým znižujú nároky na spotrebu.

Späť na hlavnú stránku ASB GALA