Mesto Spišská Nová Ves zrekonštruuje verejné priestranstvo pri hlavnej pošte. Samospráva na sociálnej sieti informovala, že predmetom projektu je okrem prestavby plôch aj doplnenie cyklistickej trasy, ktorá bude dočasne využívaná ako plocha pre peších až do realizácie nadväzujúcich plôch. Primátor Pavol Bečarik uviedol, že na ploche, ktorá sa najmä počas leta značne prehrieva, pribudne aj 17 vzrastlých stromov.
ASB Články na tému
Spišská Belá
V Spišskej Belej plánuje súkromný investor vybudovať nové športovo-rekreačné centrum. Zámer a podmienky jeho realizácie schválilo aj tamojšie mestské zastupiteľstvo. Areál má vzniknúť na Športovej ulici pri futbalovom štadióne. Informoval o tom podpredseda Prešovského samosprávneho kraja (PSK) a miestny poslanec Štefan Bieľak s tým, že mesto s miestnym investorom uzavrelo aj zmluvu o spolupráci.
Video