Zoznámte sa s novinkou

Nová vstavaná plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV672C62 si so štandardnou šírkou 60 cm poradí s neuveriteľnými 16 súpravami riadu, ktorý dokonale umyje a usuší.

Riad môžete ukladať do spodného a stredného koša aj do špeciálnej príborovej zásuvky. Pred odjazdom na víkend alebo keď budete mať viac hostí oceníte funkciu SpeedWash, s ktorou ušetríte veľa času. Keď napríklad zvolíte hodinový program spoločne s funkciou SpeedWash, budete mať čistý riad už za rekordnú štvrťhodinu.

Zdroj: Gorenje

Funkcia ExtraHygiene zase zvýši teplotu vody o 5 °C, a v kombinácii s intenzívnym programom umožňuje umývanie pri teplote 75 °C – tá je dostatočne vysoká na elimináciu väčšiny baktérií. Funkcia TotalDry zase zabezpečí dokonale suchý riad bez kvapiek vody: po umytí riadu sa pootvoria dvierka umývačky, aby mohla prirodzene odísť zvyšková para a riad dokonale uschol s úsporou energie i času.

O aktuálnom priebehu umývacieho programu vás bude informovať svetelný signál premietaný na podlahu. V prípade úniku vody uzavrie funkcia Aqua Stop prívod vody a čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu v umývačke. Umývačka má aj vnútorné osvetlenie a praktický samočistiaci filter – automatický systém odstráni zvyšky jedla, a zamedzí tak nesprávnemu chodu spotrebiča.

Zdroj: Gorenje

Na tichý invertorový motor PowerDrive je predĺžená 10-ročná záruka. Umývačka patrí do najúspornejšej triedy A+++ a je extrémne úsporná aj spotrebou vody – plnú umývačku riadu dokonale umyje už s 6,9 l vody.

Odporúčaná cena je 649,00 EUR.

 Viac informácií: sk.gorenje.com