Galéria(4)

Vertemax® nový líder v oblasti bezpečnosti pri práci v stavebnom sektore. Pri ochrane zdravia neexistujú žiadne kompromisy

Spoločnosť Vertemax® sa špecializuje na dočasné bezpečnostné riešenia na stavbách zahrňujúce proti pádový kotviaci systém pre osoby, zachytávajúce systémy na materiál a kolektívnu ochranu pri práci vo výškach. Pri nových projektoch sa kladie čoraz väčší dôraz na bezpečnosť a svojimi systémami dokážeme zabezpečiť kompletnú stavbu od výkopových prác až po práce vo výškach.

Patríme do skupiny Vertemax Group Limited z Veľkej Británie, ktorá má dvadsaťročné kolektívne skúsenosti v bezpečnosti na britskom a medzinárodnom stavebnom trhu. Nedávno sme sa stali súčasťou švédskej spoločnosti HAKI AB system scaffolding, ktorá je známa svojím systémovým lešením.

Partnerstvo našej skupiny umožňuje, že budeme môcť sprístupniť modulárne lešenie a prístupové riešenia na mieru značky HAKI, ako aj zabezpečenia proti pádu značky Vertemax a ostatné bezpečnostné výrobky pre pracovisko pre všetkých svojich zákazníkov.

Krok k integrácii znamená aj to, že môžeme maximalizovať investície do inovácií produktov a ovplyvniť svoje rozsiahle logistické schopnosti na zabezpečenie toho, že výrobky sú pre vás na sklade dostupné tam, kde ich budete potrebovať, a vtedy, keď ich budete potrebovať. Vertemax Group a jej spoločnosti zastrešujú Veľkú Britániu, Škandináviu, Severnú Ameriku a od roku 2020 strednú Európu vďaka spoločnosti Vertemax® Slovensko.

Vertemax bezpečnostné zábradlie a bezpečnostné siete Catchfan na mrakodrape Eurovea Bratislava
Vertemax bezpečnostné zábradlie a bezpečnostné siete Catchfan na mrakodrape Eurovea Bratislava | Zdroj: Vertemax

Vďaka skúsenostiam na medzinárodnom trhu prinášame na slovenský trh inovácie, ktoré poskytujú množstvo výhod z bezpečnostného, časového a finančného hľadiska. Produkty zdokonaľujú naši produktoví developeri vo Veľkej Británii. Naše univerzálne produkty sú vyrobené s ergonomickým dizajnom z kvalitných materiálov, rýchlo a jednoducho sa inštalujú. Dajú sa práškovo nastriekať v korporátnych farbách zákazníka s logom podľa požiadaviek.

Chceme, aby naša značka bola poprednou značkou na trhu, ktorej budú stavebné firmy a ich pracovníci dôverovať. Keď sa nebudú obávať o svoju bezpečnosť na stavbe, ale budú veriť našim systémom, môžu sa lepšie venovať svojej práci. Je dokázané, že stavby, ktoré využívajú naše systémy, minimalizujú riziko nehody a projekty sú ukončené načas vďaka rýchlosti aplikácie systémov. Vertemax® ponúka najširší sortiment produktov na trhu.

Protipádový kotviaci systém Alsipercha.
Protipádový kotviaci systém Alsipercha | Zdroj: Vertemax

Za pomoci variability a univerzálnosti našich systémov poskytujeme riešenia šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek a parametrov konkrétneho zadávateľa. Máme tím odborníkov, ktorí spolupracujú so zákazníkom od samotného začiatku plánovania projektu, počas tohto procesu používame technológiu BIM. Zákazník má našu podporu od inštalácií systémov až do ukončenia činností.

Naše produktové portfólio sa rozdeľuje na 3 skupiny:

1. Ochrana okraja – zahŕňa riešenia zabraňujúce pádu z výšky z okraja stropov alebo pri debniacich prácach za pomoci bezpečnostných sietí, ktoré zachytávajú padajúce predmety zo stavby, zábradlia a protipádového osobného kotviaceho systému ALSIPERCHA.

2. Prístupové riešenia – zabezpečujú problémy prístupu na stavbu alebo medzi podlažiami vďaka schodiskám. V prechodoch ponad výkopy a za každého počasia vám pomôžu naše lávky passerelle a koberec spaghetii mat. Všetky riešenia sa ľahko prepravujú, skladajú a montujú.

3. Rad bezpečnostných produktov a príslušenstva – bol vytvorený s cieľom zachovať bezpečnosť a produktívnosť zamestnancov pri dokončovacích prácach. Brána scissorgate sa používa na rýchle a jednoduché uzavretie oblasti stavby. Smetiak wastebin bezpečne a jednoducho odvezie odpadový materiál a svetlo Form-A-Light poskytne dostatočné osvetlenie.

Bezpečnostné schodisko.
Bezpečnostné schodisko | Zdroj: Vertemax

Služby, ktoré ponúkame:

  • Predaj – prenájom
  • Údržba
  • Výroba produktov na objednávku
  • Tréning
  • Testovanie
  • CAD plánovanie, DWG nákresy

Každodenne sledujeme novinky a aktuality v oblasti stavebníctva, pretože chceme, aby mal každý náš zákazník všetko presne podľa svojich predstáv pri použití najmodernejších a najkvalitnejších bezpečnostných systémov.

Kolektívna ochrana Vertemax
Kolektívna ochrana Vertemax | Zdroj: Vertemax

Oveľa viac zaujímavých a komplexných informácií sme pre vás pripravili na našej web stránke vertemax.com.

Kontaktné údaje: Milan Mondok +421(0)2 4319 3051 Púchovská 14, 831 06 Bratislava

Zdroj: PR článok Vertemax s.r.o.