Dizajnové kúpeľňové radiátory na kombinované vykurovanie a sušenie

Radiátor Rosendal v čiernej farbe

Rebríkové radiátory sú dnes neodmysliteľnou súčasťou takmer každej kúpeľne. Ich dizajn, vyhotovenie, povrchová úprava sa stále prispôsobujú aktuálnym trendom. Vďaka tomu sa rebríkové radiátory používajú nielen do kúpeľní, ale umiestňujú sa aj do chodieb, šatní, kuchýň atď.

Pred zakúpením radiátora je vhodné popremýšľať nielen o dizajne, ale aj o spôsobe vykurovania.
Radiátory môžeme napojiť na bežný vykurovací systém, iba na elektrinu alebo kombinovane. Na kombinované vykurovanie sú potrebné elektrická vykurovacia tyč a termostatický ventil. Dnes už nie je potrebný žiaden T-kus či iné časti. Technické spracovanie ventilov v súčasnosti umožňuje, že napojenie sa môže vykonať napohľad čisto.

Kombinované vykurovanie má veľkú výhodu. Väčšinou sú v zimných mesiacoch radiátory v prevádzke pomocou bežného vykurovacieho systému a v letných mesiacoch, keď je vykurovací systém vo väčšine prípadov vypnutý, možno radiátor zapnúť len na elektrinu podľa potreby.

Radiátor Kronos

Radiátor Kronos

Kúpeľňový radiátor Kronos ponúka výhodu jednoduchého zavesenia uterákov zboku. Na dve zvislé rúrky nadväzujú priečne rúrky s nenápadným 3-bodovým systémom uchytenia na stenu. Kronos je veľmi obľúbený pre svoj netradičný vzhľad, ktorý vnesie do každej kúpeľne luxus a zvýrazní osobitý štýl majiteľa. Súčasťou KRONOSU je hliníková lišta, ktorú môžete kedykoľvek odňať, a tým meniť vzhľad radiátorov.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-kronos-p11.html

Radiátor Rosendal

Radiátor Rosendal

Neobvyklý a priestorovo nenáročný radiátor Rosendal vhodný nielen do vašej kúpeľne, ale aj kuchyne, predsiene či do haly. Radiátor je doplnený o háčiky na jednoduché zavesenie uterákov… Rosendal je v ponuke vo vyhotoveniach chróm, metalická antracitová, biela – lak, kefovaná ušľachtilá oceľ.

 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-rosendal-p18.html

Vykurovacia tyč – PMH-HT2

Vykurovacia tyč – PMH HT2

Elektrické vykurovacie teleso s termostatom umožňujúce nastavenie teploty v rozmedzí 30 až 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny. Nízka spotreba energie počas prevádzky vďaka pokročilej elektronike. Dvojhodinové nastavenie max. výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie ± 2 h BACK alebo automatickým vypnutím funkciou -2 h OFF. Termostt je možné otáčať o 320 °C (ľahšia montáž).

www.pmh-co.eu/sk/produkty/vykurovacia-tyc-pmh-ht2-p47.html

Termostatický ventil COMBI

Určený pre napojenie radiátora s vývodom na rozstup radiátora. Elektrickú vykurovaciu tyč je možné inštalovať na ľubovoľnú stranu radiátora priamo do ventilu.

Termostatický ventil COMBI

www.pmh-co.cz

Zdroj: PR článok spoločnosti P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.