Pre úspory a vyšší komfort

Cloudový balík digitálnych služieb Helvar Insights zhromažďuje dáta zo zariadení a využíva ich na ovládanie osvetlenia a senzorov. Tieto inteligentné poznatky zvyšujú efektívnosť budovy, užívateľský komfort a v neposlednom rade prispievajú k udržateľnosti.

Helvar Insights je škálovateľný cloudový balík digitálnych služieb, ktoré údaje zhromaždené z vašich existujúcich zariadení využívajú na ovládanie osvetlenia a senzorov.Táto platforma poskytuje inteligentné poznatky, ktoré možno použiť na zlepšenie pohody používateľov, efektívnosti budovy a pomôcť používateľom dosiahnuť svoje ciele v oblasti udržateľnosti.

Monitorovanie 24/7 na mieru

Bezpečný moderný systém monitorovania osvetlenia bez serverov, ktorý vám umožní vidieť, ako fungujú všetky vaše pripojené lokality. Prístupné kdekoľvek a kedykoľvek.

Pochopte využitie svojej budovy

Occupancy Insights vám pomôže optimalizovať priestor analýzou využitia budovy pomocou existujúcich PIR senzorov a zvýraznením nad alebo nedostatočne využívaných oblastí.

Animované tepelné mapy obsluhy

Animované tepelné mapy na vizualizáciu toho, ako vaši zamestnanci a obyvatelia využívajú budovu.

Ušetrite čas a peniaze na testy núdzového osvetlenia

Núdzové hlásenia DALI vám šetria čas a peniaze dokončením testov núdzového osvetlenia kliknutím na tlačidlo.

Ovládanie cez cloud

Ovládajte všetky skupiny osvetlenia na diaľku pomocou cloudovej platformy. Vyberte scény v reálnom čase alebo vytvorte ľahko použiteľné online plány. Digitálne ovládanie osvetlenia, prepracované.

Priorizované upozornenia a autoodporúčania

Dostávajte upozornenia v reálnom čase s odporúčanými akciami, ktoré vám pomôžu diagnostikovať alebo vyriešiť problém.

Zdroj: DNA Slovakia

Jednoduchá integrácia

Upozornenia zo stránok možno integrovať do iných systémov budov a služieb prostredníctvom dobre zdokumentovaných rozhraní API.

Maximálne využívanie existujúcich snímačov

Existujúce snímače pohybu na ovládanie osvetlenia sa používajú na zaznamenávanie údajov o obsadenosti a vytváranie prehľadov, ktoré vám pomôžu maximalizovať priestor.

Monitorovanie energie osvetlenia

Podrobné monitorovanie a analýza spotreby energie, aby ste dosiahli ciele optimalizácie energie a udržateľnosti.

www.dnaslovakia.sk

Zdroj: PR článok DNA Slovakia, spol. s r.o.