Filigránska vetracia klapka heroal W 72 VF

image 92148 25 v1

Čerstvý vzduch aj vo vyšších nadmorských výškach – vďaka novej filigránskej vetracej klapke heroal W 72 VF môžu užívatelia ľahko prirodzene vetrať alebo je možné budovu v noci automaticky ochladiť.

Foto: Zásobovanie budovy prirodzeným čerstvým vzduchom – vďaka vetracej klapke heroal.

Filigránsky vzhľad pri maximálnej funkčnosti

Vetracie krídlo heroal W 72 VF s úzkymi šírkami náhľadu 110 a 190 mm sa nenápadne integruje do fasády ako otvárateľný prvok vo výške poschodia. Vďaka jeho malej šírke otvorenia je ochrana pred pádom zbytočná a umožňuje homogénny vzhľad fasády. V prípade, že nenápadná vetracia klapka má predsa mať vedomé malé farebné akcenty, môže sa heroal povrchová vrstva prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. Vysoko tepelne izolačné krídla a skryté kovania spájajú maximálnu funkčnosť s tepelnou izoláciou a ochranou proti vlámaniu.

Osvedčené technológie heroal

Okrem obvodového systému tesnenia pre najlepšie tepelné hodnoty bolo do tohoto systému integrované profilové spojenie proti deformácii. Tak je možné prvky hladko otvárať a zatvárať aj vo výškach do 3 m.

Systémová kompatibilita je daná hĺbkou zabudovania 72 mm. Ventilačnú klapku možno kombinovať s fasádnym systémom heroal C 50, dverovým systémom heroal D 72 a posuvným systémom heroal S 77 SL.

Ďalšie informácie nájdete na internetových stránkach: www.heroal.com