Partneri sekcie:

Podlahy do nemocníc a laboratórií

image 98801 25 v1

Požiadaviek, ktoré musí spĺňať podlaha do nemocníc, čakární a laboratórií, je mnoho. Musí mať preto iné vlastnosti ako podlahy do interiérov domácností. Na vysoké požiadavky podlahových krytín do zdravotníckych zariadení reaguje tradičná česká značka Fatra svojou špeciálnou ponukou podláh do nemocníc a laboratórií. Tie spĺňajú nároky na odolnosť, ľahkú údržbu i na dizajn.

Špeciálna kolekcia podláh Fatra

Podlahy značky Fatra sú určené nielen do domácností, ale aj na komerčné účely, do škôl a škôlok, do hotelov a reštaurácií i do priemyselných hál. Samostatnou kapitolou sú podlahy do nemocníc a laboratórií, ktoré sa delia na podlahy do operačných sál, priestorov s röntgenmi a do laboratórií a podlahy do nemocničných izieb či čakární.

Podlahy ELEKTROSTATIK a DYNAMIK

Kvalitné a odolné podlahy, ktoré sú elektrostaticky vodivé či antistatické? Homogénne podlahoviny LINO Fatra ELEKTROSTATIK a DYNAMIK nájdu svoje uplatnenie práve na operačných sálach i v laboratóriách.

Podlahy Novoflor Extra

Medzi podlahové krytiny vo forme dielcov Novoflor Extra sa radia Novoflor Extra Ideal, Novoflor Extra Statik SD, Novoflor Extra Super a Novoflor Extra Vario. Všetky uvedené podlahy vynikajú vysokou odolnosťou. Výnimočnou vlastnosťou podláh Novoflor Extra Statik SD je skutočnosť, že podlahovina odvádza statický náboj a zastupuje tak skupinu antistatických podlahových krytín. Podlahy Novoflor Extra Super a Novoflor Extra Vario vynikajú odolnosťou, protisklzovosťou i stálofarebnosťou na umelom svetle.

Vinylové dielce Thermofix

Podlahy môžu pomáhať pri vytváraní prostredia, v ktorom sa pacienti budú cítiť príjemne. Do nemocničných izieb i čakární sú preto vhodné luxusné vinylové dielce Thermofix®, ktoré spĺňajú nielen vysoké požiadavky na odolnosť, ale vďaka veľkému výberu dekorov i odtieňov aj tie na dizajn. Od apríla uvádzame na trh novú kolekciu Thermofix s novými vzormi a rozmermi. Podlahové krytiny Thermofix® vo forme dielcov sa vyrábajú už od roku 2003 a radia sa k najkvalitnejším krytinám vôbec.

Zdroj: PR článok spoločnosti Fatra a.s.