Partneri sekcie:

Terran radí (4. časť): Stavte sa výrobcu s najdlhšou zárukou na trhu

image 93881 25 v1

Pri obnove strechy počítate s tým, že nová strešná krytina bude plne funkčná niekoľko desaťročí. Pri jej výbere je preto potrebné dbať nielen na vzhľad a kvalitu vyhotovenia, ale aj ďalšie vlastnosti, ku ktorým nevyhnutne patrí aj dostatočne dlhá záručná lehota. Stavte na značku Terran, ktorá na trhu ponúka jedinečnú záruku až 50 rokov.

Najvyššia záruka

Kým štát prikazuje výrobcom poskytovať na svoje produkty minimálnu záruku 2 roky, v prípade skladanej strešnej krytiny sa stala štandardom 30-ročná záruka. Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o., výrobca betónovej strešnej krytiny a doplnkového sortimentu značky Terran, sa však v júni 2015 po modernizácii výrobných technológií rozhodla výrazným spôsobom predĺžiť záruku až na 50 rokov. Poskytovaná záruka sa vzťahuje na všetky betónové výrobky z portfólia značky a v súčasnosti je v segmente betónových strešných krytín najvyššia na domácom trhu.

Prvá na domácom trhu

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je prvým výrobcom betónovej krytiny u nás, ktorý poskytuje na svoje výrobky záruku 50 rokov. Výrobky značky Terran spĺňajú prísne kritériá kvality a môžu sa porovnávať s ktorýmikoľvek produktmi určenými na zastrešenie budov. Vysoká záruka je dôkazom pre potenciálnych zákazníkov, že strešná krytina značky Terran spĺňa najvyššie kritériá, a preto môže jej výrobca poskytnúť na všetky betónové výrobky zo svojho portfólia až o 20 rokov dlhšiu záruku ako iní výrobcovia. Zároveň svedčí o tom, že ide o firmu s dlhou históriou, ktorá na trhu zotrvá aj ďalšie desaťročia, vďaka čomu neskôr nevzniknú problémy s uplatnením záruky.

Osobitná záruka na funkčnosť systému

Keďže značka Terran ponúka svojim zákazníkom komplexné riešenie pre rôzne typy striech, rozhodla sa okrem 50-ročnej záruky, ktorá sa vzťahuje na mrazuvzdornosť, presnosť rozmerov (stálosť tvaru) a vodotesnosť betónových výrobkov, poskytovať aj osobitnú záruku 15 rokov na funkčnosť strešného systému.

O spoločnosti Mediterran Slovakia, s. r. o.

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o., výrobca betónovej strešnej krytiny a doplnkového sortimentu značky Terran, pôsobí na slovenskom trhu už takmer 17 rokov. S výrobou betónovej strešnej krytiny začala v roku 2000 v obci Vlčany, ktorá je dodnes jej domovským sídlom. Od júna 2015 zaviedla jedinečnú 50-ročnú záruku na všetky svoje betónové výrobky.

www.terran.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Mediterran Slovakia, s.r.o.