Danubia je dostupná v ôsmich vyhotoveniach

Terran – kvalita pre Vašu strechu

Strechy od značky Terran umožňujú splniť sny všetkých tých, ktorí túžia po originálnom vzhľade strešného plášťa, pričom kladú dôraz na jeho dokonalú funkčnosť.

Spoločnosť Mediterran patrí medzi renomovaných výrobcov betónových škridiel a kompletných strešných systémov. Svoj úspech vybudovala na neustálych inováciách, vysokej kvalite a originálnom vzhľade ponúkaného sortimentu.

Strecha od spoločnosti Mediterran predstavuje jedinečné rozpoznávacie znamenie, vďaka ktorému sa stavba odlišuje a pritom nevytŕča. Strešná krytina Terran spĺňa všetky kritériá kvality a náročné požiadavky trhu na funkčnosť.

Ponuka Terran

Vďaka bohatému tvarosloviu a širokej farebnej škále škridiel možno tvorivo rozvíjať individuálny štýl každej stavby. Mnohotvárnosť striech od spoločnosti Mediterran artikuluje svoju jedinečnosť prostredníctvom bohatej výrazovej palety krytiny pri zachovaní maximálnej funkčnosti strechy. Ponuka šiestich druhov škridiel odzrkadľuje rozličné nároky užívateľov, ktorí vyznávajú vlastný životný štýl.

Danubia – klasický tvar

Najpredávanejším produktom spoločnosti Mediterran Slovakia, s.r.o., je strešná krytina Danubia, ktorá oslovuje tých, ktorí uprednostňujú kvalitu a tradičný vzhľad strešných plášťov. Betónová škridla Danubia svojím klasickým tvarom a mäkkými líniami evokuje rieku a zvlnenú krajinu. Škridla ideálne zapadá do podmienok strednej Európy. Jej povrch je hladký, dvakrát farbený.

Najpredávanejším produktom spoločnosti Mediterran Slovakia s.r.o. je strešná krytina Danubia

Danubia je dostupná v deviatich vyhotoveniach – ponúka viaceré farebné možnosti (od tehlovočervenej po karbónovú) a zatiaľ dve povrchové úpravy (ColorSystem, ktorá zabezpečuje stálofarebnosť a lesk škridiel, alebo EVO, ktorá predstavuje najmodernejší spôsob úpravy a výrazným spôsobom predlžuje životnosť strešnej krytiny). V druhej polovici tohto roka Vám predstavíme novinku Danubia s povrchovou úpravou ClimaControl.

Technické údaje:
Materiál: vysokokvalitný farbený betón
Rozmer: 330 x 420 mm
Hmotnosť: 4,5 kg/ ks
Spotreba na 1m2: cca 10 kusov
Dĺžka prekrytia: variabilná
Krycia šírka: 300 mm

Dĺžka záruky a bonusy

Dôležitý faktor, ktorý treba pri výbere strešnej krytiny, resp. strešného systému zohľadniť, je dĺžka záruky, ktorú výrobca poskytuje. Kým slovenský štandard je záruka 30 rokov, spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o., poskytuje už dlhšiu dobu, ako jediná medzi výrobcami betónových strešných krytín na domácom trhu, na všetky svoje betónové výrobky predĺženú záruku, až 50 rokov. Záruka sa vzťahuje na mrazuvzdornosť, presnosť rozmerov (stálosť tvaru) a vodotesnosť betónových výrobkov.

Pomôcť Vám môže aj s bezplatné poradenstvo a výpočet spotreby škridiel. Vyhľadajte najbližšieho obchodného partnera značky Terran. Ich zoznam spolu s mnohými užitočnými informáciami nájdete na webovej stránke www.terran.sk.

Mediterran Slovakia s. r. o.
Veľká Farma, 925 84 Vlčany
Tel.: +421 31 779 49 42
Email: mediterranslovakia@terran.sk
www.terran.sk
www.krytina.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Mediterran Slovakia s. r. o.