Skrášlite si verejné priestory a súkromné záhrady s dlažbovými tvarovkami od firmy Friedl Steinwerke

V úpravách verejných priestorov a súkromných záhrad sa tvarovky, najmä betónové tvárnice, stali nenahraditeľným dizajnovým prvkom. Cieľom rakúskej rodinnej firmy Friedl Steinwerke je pri výrobe dlažbových tvaroviek, terasových platní, plotových a múrových tvaroviek, ako aj iných dizajnových prvkov spojenie inovatívneho dizajnu s najvyššími štandardmi kvality.

Inovatívny materiál betón poskytuje skúseným zamestnancom firmy Friedl Steinwerke veľkú voľnosť pri vývoji nových farieb, tvarov a štýlov. Firma Friedl Steinwerke ponúka viac ako 135 individuálnych formátov, 21 kombinovaných dlažieb a 12 plotových systémov.

Vo Friedl Steinwerke si môžete vybrať z viac ako 55 štandardných farieb. K dispozícii sú tvarovky pre každý architektonický štýl, či už moderný, stredomorský, klasický, alebo exkluzívny. Ponuku dopĺňajú povrchové úpravy ako zostarnutie, jemné pieskovanie, brúsenie diamantom, impregnácia a nanášanie rôznych vrstiev.

Vďaka najmodernejším výrobným zariadeniam, skvelo vybavenému laboratóriu stavebných materiálov a skúseným zamestnancom dosahujú tvarovky značky Friedl Steinwerke vynikajúce hodnoty hustoty betónu, a tým aj odolnosti proti mrazu, posypovej soli a opotrebovaniu trením, ale aj farebnej stálosti a zaťažiteľnosti.

Zdroj: © weinfranz

Tieto požiadavky majú zásadný význam pre produkty využívané v exteriéri a – okrem dlhodobého zachovania pekného vzhľadu – predstavujú mimoriadne výhody betónových tvaroviek.

Vývoj nových produktov charakterizuje radosť z inovácie: Špeciálne tvary, výnimočné farby a široká škála vsakovacích dlažieb na vytvorenie atraktívnych vsakovacích plôch ponúkajú stavbárom a architektom veľkú voľnosť pri realizácii ich dizajnových návrhov. reduNOx prináša technológiu, ktorá umožňuje prostredníctvom dlažbovej tvarovky eliminovať škodlivé látky vo vzduchu.

Plánovanie bez hraníc – Pre špeciálne objekty vyrába firma Friedl Steinwerke vo väčších množstvách aj tvarovky a platne v špeciálnych farbách a požadovaných tvaroch.

Zdroj: PR článok Friedl Steinwerke GmbH