Pre znalcov dobrého dizajnu: Uchopiť naživo originálne kľučky môžete už aj v Bratislave!

Profesionálny produkt s profesionálnym zázemím – koncept, ktorý zvolil český výrobca dizajnových kľučiek M&T pre architektov a záujemcov o kvalitný dizajn dverného a okenného kovania.

Ucelené kolekcie prezentujú celú škálu možností, od dverných a okenných kľučiek, cez bezpečnostné rozety, madlá, mušle, kovania na sklenené dvere a tiež ďalšie doplnky. Mnohé aj s ocenením RED DOT. Z pohľadu materiálov nechýba 18 odtieňov povrchov, vrátane autorského black matt titánu, v štyroch atraktívnych sériách Black, Vintage, Brass a Industry.

Zdroj: M&T

„Celý projekt – jeden dizajn. To bol náš motív s cieľom ukázať v koncepcii showroomu, že každá originálna séria je vyrobená v jednotnom dizajne a farebnom povrchu pre všetky varianty dverí a okien,“ uvádza Roman Ulich, hlavný dizajnér rodinnej manufaktúry M&T, jediného českého výrobcu dizajnového dverného a okenného kovania.

Zdroj: M&T

Showroom zároveň ponúka aj príbehy najzaujímavejších autorských modelov kľučiek navrhnutých v spolupráci s architektami a dizajnérmi pre značku M&T, vrátane novinky – kľučky NOMAD od architektky Evy Le Peutrec.

Zdroj: M&T

Showroom kovania M&T s originálnym konceptom navštívte v komplexe NIDO-2 na križovatke ulíc Trnavská cesta a Tomášikova.

Viac na www.klucky-mt.sk.

Zdroj: PR článok M&T 1997, a.s.