Praktické, s minimálnou údržbou. Sprchovacie zásteny idú s dobou

Poďme sa spoločne pozrieť na novinky v sortimente spoločnosti SanSwiss, popredného českého výrobcu kvalitných sprchovacích kútov.

Sprchové zásteny AMALIA – jednoduchosť, elegancia

Hlavnou novinkou sortimentu SanSwiss sú moderné sprchové zásteny AMALIA ponúkajúce jednoduchú konštrukciu, prvotriedne materiály a nadčasový dizajn. Jedinečným prvkom sprchových dverí je úzke, ergonomické madlo, ktoré svojim tvarom zaistí pohodlné otváranie a zatváranie sprchových dverí.

Sprchové zásteny AMALIA ponúkajú elegantný bezrámový dizajn vďaka maximálnej priehľadnosti, ktorú garantujú výrazne zmenšené profily. Pohyblivý dverný diel, ktorý sa posúva vo vnútri sprchovej zásteny, zaručuje optimálnu tesnosť. Obe strany sprchových dverí sú pokryté špeciálnou antiplakovou úpravou skla Aquaperle, ktorá eliminuje vodné nečistoty na skle.

Sprchové zásteny AMALIA sa pýšia výškou 2 000 mm. Samozrejmosťou sú aj atypické sprchové zásteny AMALIA so skosením, výrezom či so skrátenou bočnou stenou.

SanSwiss vyrába sprchové zásteny AMALIA v tradičnom aluchróme a v modernej čiernej matnej farbe s čírym sklom.

Sprchová zástena AMALIA, aluchróm, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere
Sprchová zástena AMALIA, aluchróm, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere | Zdroj: SanSwiss

Rad PUR

Novinkou v rade PUR sú sprchové zásteny PUR1C – jednokrídlové dvere s vyrovnávacím profilom.

Sprchová zástena PUR, chróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s vyrovnávacím profilom a s bočnou stenou
Sprchová zástena PUR, chróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s vyrovnávacím profilom a s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Sprchové kúty DIVERA – novo aj v čiernej matnej farbe!

Jedinečné, nadčasové, elegantné. Sprchové kúty DIVERA každý pozná už z minulého roku, keď SanSwiss prišiel na trh s týmto radom. DIVERA ponúka prvotriednu kvalitu, vysokú flexibilitu a premyslenú funkčnosť. Rad DIVERA sa skladá z krídlových aj posuvných dverí, ktoré je možné kombinovať s variabilnými pevnými stenami v rovine alebo s bočnými stenami, čím sa vytvorí široká škála rôznych variantov.

Krídlové sprchové dvere majú ergonomické madlo umožňujúce maximálny komfort pri otváraní a zatváraní sprchových dverí. Optimálnu stabilitu sprchových dverí garantuje integrovaná rohová vzpera, ktorej dĺžku je možné prispôsobiť šírke pevnej stien.

Montáž sprchovej zásteny DIVERA je jednoduchá predovšetkým vďaka vyrovnávaciemu profilu poskytujúcemu prestaviteľnosť až 60 mm. Veľmi dobrú ochranu proti striekajúcej vode zaistí štandardne dodávaná prahová lišta s výškou 15 mm.

Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou
Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Posuvné sprchové dvere majú výhodu, že nezaberú toľko miesta, a sú preto ideálne do malej kúpeľne. Posuvné sprchové dvere Vás zaujmú perfektnou kombináciou komfortu a funkčnosti. Modulárny systém sprchových dverí a bočných stien ponúka množstvo možností pri plánovaní Vašej kúpeľne.

Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou
Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Zalamovacie sprchové dvere sú praktické, pretože sa dajú ľahko zložiť na stenu. Vďaka tomu vznikne nový priestor, ktorý je možné využiť na iné účely.

Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine as bočnou stenou
Sprchová zástena DIVERA, čierna matná, číre sklo l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine as bočnou stenou | Zdroj: SanSwiss

Walk-in EASY

Moderné a praktické Walk-in zásteny EASY sa pýšia širokým výberom skiel. Novinkou v sortimente skiel je sklo 85 – Lina.

Walk-in zástena EASY, čierna matná, sklo Lina l Pevná stena samostatná
Walk-in zástena EASY, čierna matná, sklo Lina l Pevná stena samostatná | Zdroj: SanSwiss

Vaňová zástena CADURA pre pohodlné sprchovanie vo vani

Na pohodlné sprchovanie vo vani prišiel SanSwiss na trh s exkluzívnou vaňovou zástenou CADURA, ktorej dominantným prvkom je ergonomické madlo. K dispozícii v tradičnom aluchróme a v čiernej matnej s čírym sklom.

Vaňová zástena CADURA, čierna matná, číre sklo
Vaňová zástena CADURA, čierna matná, číre sklo | Zdroj: SanSwiss

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.