Sprchové zásteny DIVERA od SanSwiss pre moderný vzhľad Vašej kúpeľne

Sprchová zástena, neoddeliteľná súčasť kúpeľne, by mala byť kvalitná a žiariť niekoľko rokov. Takéto sprchové zásteny vyrába spoločnosť SanSwiss, popredný český výrobca sprchových a vaňových zásten, ktoré zdobia kúpeľne mnohých domácností po celej Európe.

V roku 2022 prišiel SanSwiss na trh s jedinečnou novinkou – sprchové zásteny radu DIVERA. Tie ponúkajú prvotriedne materiály, schopnosť prispôsobiť sa okoliu v kúpeľni a funkčnosť premyslenú do posledného detailu. SanSwiss vyrába sprchové zásteny DIVERA s krídlovými, posuvnými aj zalamovacími dverami.

Sprchové zásteny DIVERA sú vyrobené zo 6mm tvrdeného skla opatreného antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu vodného kameňa. Ich štandardná výška činí 2 000 mm, SanSwiss ale vyrába aj atypické zásteny so zvláštnymi šírkami či výškami, s výrezom, so skosením či so skrátenou bočnou stenou, napríklad pre napojenie na vaňu. K dispozícii sú sprchové zásteny v tradičnom aluchróme s čírym sklom, s dekorom skla Screen a bielej linky – sieťotlač na vonkajšej strane skla.

Ergonomické madlo – dominantný prvok krídlových sprchových dverí DIVERA

Krídlové sprchové dvere DIVERA majú ergonomické madlo, ktoré slúžia na komfortné otváranie a zatváranie dverí. Optimálnu stabilitu krídlových sprchových dverí zaistí integrovaná rohová vzpera,ktorej dĺžku je možné prispôsobiť šírke pevnej steny, rohová vzpera zaisťuje optimálnu stabilitu sprchovej zásteny.

Pre veľmi dobrú ochranu proti striekajúcej vode dodáva SanSwiss štandardne prahovú lištu s výškou 15 mm. Úplnú tesnosť a elegantný vzhľad bez vŕtania a skrutkovania zaisťuje naklapávací systém spojenia dverí a bočnej steny.

Zdroj: SanSwiss

Súčasťou krídlových sprchových dverí je ergonomické madlo.

Čím disponujú posuvné sprchové dvere DIVERA?

Posuvné sprchové dvere DIVERA (model D22S2B) sa pýšia odklápacím systémom pre veľmi jednoduché a rýchle čistenie. Nárazu na konci otvárania dverí zabraňuje doraz pojazdu dverí, ľahký a tichý chod pri otváraní posuvných dverí garantujú dvojité pojazdové kolieska.

Odklápací systém posuvných dverí garantuje ľahké čistenie.
Odklápací systém posuvných dverí garantuje ľahké čistenie. | Zdroj: SanSwiss

Ideál do malej kúpeľne – zalamovacie sprchové dvere

Pre malé kúpeľne, kde je cenný každý centimeter, sú najideálnejšie zalamovacie sprchové dvere.

Sprchová zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Zalamovacie sprchové dvere
Sprchová zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Zalamovacie sprchové dvere | Zdroj: SanSwiss

Montáž sprchovej zásteny DIVERA je jednoduchá vďaka vyrovnávacím profilom, ktoré umožňujú prestaviteľnosť až 60 mm.

Praktické Walk-in zásteny pre komfortné sprchovanie

Sortiment spoločnosti SanSwiss je rozmanitý. Nájdete tu nielen kvalitné sprchové zásteny, ale aj vaňové zásteny ako riešenie pre malé kúpeľne, sprchové vaničky, praktické doplnky a taktiež atraktívne Walk-in zásteny. Tie sú aktuálnym trendom pre súčasné kúpeľne, vďaka absencii sprchových dverí ponúkajú pohodlný vstup do sprchy a svojim vzhľadom zaujmú skutočne každého.

Walk-in zásteny sú nielen stále obľúbenejším variantom k štandardným sprchovým zástenám, ale aj zaujímavým riešením pre nekonvenčné a atraktívne riešenie Vašej kúpeľne. Ich inštalácia je možná do rohu kúpeľne alebo voľne do priestoru buď priamo na dlažbu alebo na sprchovaciu vaničku.

Rad DIVERA tiež ponúka Walk-in zásteny. K dispozícii je pevná stena samostatná vrátane montážneho setu – stropné či vodorovné vzpery alebo pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 90 ° alebo v 180 °. Krátke otočné steny čiastočne zamedzia striekaniu vody zo sprchy.

Walk-in zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 90°
Walk-in zástena DIVERA, aluchróm, číre sklo l Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou v 90° | Zdroj: SanSwiss

Sprchové vaničky pre maximálny komfort pri sprchovaní

Sprchové zásteny aj Walk-in zásteny rady DIVERA je možné inštalovať priamo na dlažbu alebo na sprchovú vaničku. Ako už bolo povedané, SanSwiss ponúka aj praktické sprchové vaničky z radov ILA a LIVADA.

Sprchové vaničky ILA poskytujú nadčasový dizajn s moderným krytom sifónu rôznych farieb. Jedinečným a čistým dizajnom vynikajú sprchové vaničky LIVADA.

 

Obdĺžniková sprchová vanička ILA
Obdĺžniková sprchová vanička ILA | Zdroj: SanSwiss
Štvorcová sprchová vanička LIVADA
Štvorcová sprchová vanička LIVADA | Zdroj: SanSwiss

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.