image 91367 25 v1

SMART riešenia pre vaše okná a dvere

Partneri sekcie:

Predstavte si vaše moderné bývanie. Čo vo Vás táto predstava evokuje? Pekný vzhľad, atraktívny dizajn, miesto kde sa cítite príjemne a pohodlne? V dnešnej uponáhľanej dobe sa práve na komfort kladú veľké nároky a ľudia sa snažia čo najviac zjednodušiť svoje každodenné rutiny. Aby sme opäť o niečo prispeli k zvýšeniu Vášho pohodlia, Kalypso Vám prináša SMART riešenia pre vaše okná, dvere či garážovú bránu.

SMART riešenia sú inteligentné riešenia pre vašu domácnosť, ktoré uľahčujú bežný život. Vďaka senzorom na jednotlivých zariadeniach, ich následnom prepojení a aplikácií vo vašom smartphone môžete mať vaše bývanie pod kontrolou z akéhokoľvek miesta na svete. Ovládanie vchodových dverí či garážovej brány alebo regulácia prirodzeného svetla v dome na diaľku sa môže stať aj pre Vás samozrejmosťou. Zabudlo si vaše dieťa kľúče a potrebuje sa dostať domov? Žiaden problém. Stačí zopár jednoduchých klikov na vašom tablete či smartphone a vchodové dvere otvoríte odkiaľkoľvek.


Systém Tahoma Premium pre inteligentné bývanie sa stane vašim spoľahlivým pomocníkom, ktorý Vám prinesie pocit pohodlia, bezpečia a vďaka ktorému získate kontrolu nad domovom. Okrem vchodových dverí, garážovej brány či žalúzií môžete do jedného celku prepojiť aj exteriérové a screenové rolety či ďalšie tieniace prvky a ovládať tak svoju digitálnu domácnosť odkiaľkoľvek.

Pre viac informácií o inteligentných riešeniach pre vaše okná a dvere neváhajte navštíviť stránku www.matporiadneokno.sk.