Partneri sekcie:

Sivá je „IN“!

image 81276 25 v1

Inoutic – jediný výrobca, ktorý ponúka kompletne sivé PVC okná. Spoločnosť Inoutic, popredný európsky výrobca PVC okenných a dverových systémov a kompozitných stavebných materiálov ponúka, ako jediný na slovenskom trhu, PVC okenné a dverové profily v sivej farbe. V kombinácii so sivými dekoračnými fóliami dodajú oknám alebo dverám moderný a luxusný vzhľad i pri otvorení!

Okrem technologického pokroku napreduje aj estetika. Biele okná sú síce aj naďalej obľúbené, aktuálne sú však absolútnym trendom sivé odtiene fólií s kovovým vzhľadom. Dokonale imitujú hliník, ale pritom zaručujú vynikajúce tepelno-izolačné parametre.

Inoutic ALU-look – hliníkový vzhľad pre PVC okná

Na trhu je len jediný výrobca profilových systémov pre plastové okná a dvere, ktorý ponúka základné telo, tj. plastové profily v sivej farbe. Tie sú ideálne v kombinácii so sivými fóliami. Týmto výrobcom profilov je spoločnosť Inoutic. Sivé profily Inoutic so sivými a metalickými obojstrannými fóliami zabezpečia jednotný a luxusný vzhľad okien a dverí aj pri otvorení. Pri otvorení okna vás už nikdy viac nebude rušiť pohľad na biele časti profilov, ale naopak vás poteší pohľad na 360° sivej (na obojstrannú fóliu a profily v sivej farbe).

Inoutic ponúka na sivé základné profily 13 odtieňov sivých dekoračných fólií (vrátane 4 odtieňov Architecture Colors s metalickým vzhľadom). NOVINKOU je fólia ALUX DB 703, ktorá navodzuje pocit práškovaného hliníka. Špeciálne pigmenty v kombinácii s povrchovým reliéfom vytvárajú typický trblietavý kovový efekt.

Ak sa zákazník rozhodne pre výber sivých profilov v spojení so sivými fóliami, nedochádza k predĺženiu dodacej lehoty zo strany výrobcu a dodávateľa okien. Rovnaké fólie možno použiť nielen na okná a dvere, ale aj na garážové brány a rolety. Zaistí sa tak ucelený vzhľad domu.

Jednotný 360° sivý vzhľad, ktorý pozostáva zo sivých základných profilov v kombinácii s 13 sivými fóliami s kovovým efektom, si možno dopriať vo všetkých profilových systémoch spoločnosti Inoutic: Eforte, Prestige, Arcade (okrem Architecture Colors).

www.inoutic.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Inoutic, spol. s r.o.