Inteligentné doplnky zvyšujú zabezpečenie nehnuteľností

Slovenský výrobca bezpečnostných dverí SHERLOCK® má v ponuke aj smart doplnky.

Pred neželaným vstupom pomáhajú chrániť budovy a domácnosti dva druhy zabezpečenia – mechanické (napr. bezpečnostné dvere, zámky či sejfy) a elektronické (napr. alarmy, kamerové systémy, elektronické zámky či digitálne priezorníky). Zatiaľ čo prvé chránia nehnuteľnosť pri pokuse o násilné vniknutie, druhé upozornia majiteľov na prípadné nebezpečenstvo a pomôžu im zareagovať, aj keď sa nenachádzajú nablízku.

Slovenský výrobca bezpečnostných dverí SHERLOCK® je súčasťou medzinárodnej skupiny ASSA ABLOY, ktorá je globálnym lídrom v oblasti bezpečnostných riešení otvárania a zatvárania dverí. Vďaka tomu je možné všetky modely bezpečnostných dverí SHERLOCK® doplniť o high – tech riešenia.

„Unikátne know-how bezpečnostných dverí SHERLOCK® dokážeme doplniť o také technologické riešenia a doplnky, ktoré umožňujú ovládanie a kontrolu dverí na diaľku. Nejde len o sledovanie vstupu vrátane možnosti odradiť neželaného návštevníka zvukovým signálom, ale aj otváranie dverí na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo na základe odtlačku prsta,“ vysvetľuje produktový manažér SHERLOCK® ASSA ABLOY Juraj Hroš.

Digitálny zámok viete odomknúť PIN kódom odtlačkom prsta diaľkovým ovládačom čipom alebo telefónom.
Digitálny zámok viete odomknúť PIN kódom odtlačkom prsta diaľkovým ovládačom čipom alebo telefónom. |

Tip: Zámok ako z budúcnosti

Moderným nástupcom klasických kľúčov je inteligentný zámok FAB Enter. Majiteľ ho odomyká PIN kódom, odtlačkom prsta, diaľkovým ovládačom, čipom alebo telefónom. FAB Enter umožňuje na diaľku skontrolovať, či sú dvere zamknuté alebo ich otvoriť – napríklad upratovačke, opatrovateľke detí, opravárom či kuriérovi. Stačí, ak im SMSkou pošle PIN kód, ktorý im umožní jednorazový vstup a majiteľovi ušetrí čas.

Inteligentný zámok FAB Enter sa dá odomknúť aj na diaľku.
Inteligentný zámok FAB Enter sa dá odomknúť aj na diaľku. |

www.sherlock.sk

KategórieOkná a dvere