gorenje gardenfresh ambient cooling metalback 1

Novinka – Gorenje NRC6204SXL5M

Nová extra tichá beznámrazová voľne stojacia kombinovaná chladnička Gorenje NRC6204SXL5M vyniká veľkým vnútorným objemom 229/106 l i luxusným dizajnom.

Antibakteriálna technológia IonAir zaisťuje spolu so systémom MetalCool 360° rovnomernú distribúciu ionizovaného i čerstvého vzduchu a zabraňuje vzniku väčšiny škodlivých organizmov i pachov.

Inteligentný systém AdaptTech sa za niekoľko dní naučí predvídať vaše chovanie a bráni teplotným šokom po otvorení chladničky tak, že ešte pred otvorením zníži teplotu o 1–2 stupne. To všetko predlžuje čerstvosť potravín.

Gorenje NRC6204SXL5M open
Gorenje NRC6204SXL5M | Zdroj: Gorenje

Chladnička je vybavená jednou z najväčších zásuviek na zeleninu na trhu – zásuvkou CrispZone s automatickou reguláciou vlhkosti SmartHumidity Control a tiež inovatívnou konvertibilnou zásuvkou Convert ZeroZone na pohodlnú premenu medzi nulovou zónou na mäso a ryby a zónou na uchovávanie ďalšej zeleniny.

gorenje gardenfresh superior convert zerozone 2
Gorenje gardenfresh superior convert zerozone | Zdroj: Gorenje

Odporúčaná cena je 749 EUR. Pri kúpe tejto chladničky získate až do konca augusta s 80% zľavou malý spotrebič Gorenje, aby ste si sviežu zeleninu a ovocie užili mnohými spôsobmi.

Viac informácií na sk.gorenje.com, zivotzelenine.sk.