V znamení čistého dizajnu a úspory

Nová voľne stojaca kombinovaná chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF ConnectLife s wifi s pokročilou beznámrazovou technológiou Total NoFrost Plus ponúka veľký objem 361 l pri výške 200 cm, z toho 106 l v priečinku ConvertActive, ktorý možno premeniť z mrazničky na chladničku.

Antibakteriálna ionizačná technológia IonAir spolu so systémom MultiFlow 360° zabraňuje vzniku väčšiny škodlivých organizmov a zápachu. Inteligentný systém AdaptTech bude predvídať vaše správanie a pred otvorením dverí zníži teplotu o 1 – 2 stupne.

Zdroj: Gorenje

Chladnička je vybavená jednou z najväčších zásuviek na zeleninu CrispZone s reguláciou vlhkosti SmartHumidity a inovatívnou zásuvkou Convert ZeroZone, ktorá sa pohodlne zmení z nulovej zóny na mäso a ryby na ďalší priestor na ovocie a zeleninu.

Medzi mnohé užitočné funkcie patrí aj ovládanie cez mobil a aplikáciu ConnectLife, rýchle zmrazovanie FastFreeze a XtreemFreeze alebo energeticky úsporný režim EcoMode.

Zdroj: Gorenje

S hĺbkou 60 cm ju možno esteticky zabudovať do kuchynskej linky, dokonca aj tesne medzi skrinky alebo do rohu. Zábudlivcov upozorní na otvorené dvere alarm alebo na diaľku aplikácia v telefóne.

Chladnička s luxusným čistým dizajnom s dverami z brúsenej ocele a efektným LED displejom sa predáva za odporúčanú cenu 799 EUR.

sk.gorenje.com

Zdroj: GORENJE Slovakia s.r.o.