Partner sekcie:
  • Heluz
  • Vaillant

Najúspešnejší predajca motorických žalúzií na Slovensku v roku 2008

Najúspešnejší predajca motorických žalúzií na Slovensku v roku 2008

Spoločnosť K-system získala ako najlepší predajca motorických žalúzií na Slovensku v roku 2008 označenie Powered by Somfy. Pri tejto príležitosti navštívil v tomto roku nové sídlo spoločnosti v Žiari nad Hronom Ing. Jiří Husák – konateľ spoločnosti Somfy v ČR. Česká pobočka tejto spoločnosti je súčasťou európskej skupiny Somfy International.

Spoločnosť Somfy je najväčším svetovým výrobcom a dodávateľom pohonov a riadení pre exteriérové a interiérové rolety, žalúzie, markízy, garážové brány a zatienenia zimných záhrad. V súčasnosti má viac ako 60 pobočiek v 40 štátoch. Produkty Somfy využíva vyše 200 miliónov spotrebiteľov na celom svete.

K šíreniu dobrého mena firmy významnou mierou prispieva aj spoločnosť K-system, ktorá 95 % svojej produkcie exteriérových žalúzií vyrába práve v motorickom prevedení. Jedným z dôvodov úspešnosti predaja motorických žalúzií je skutočnosť, že pracovníci spoločnosti poskytujú svojim zákazníkom aj dôležité technické informácie.

Keďže spoločnosť K-system aktívne spolupracuje s vedeckými inštitúciami, podporuje montáž žalúzií s motorickým ovládaním aj cenovým zvýhodnením. Výhodou motorického ovládania je okrem komfortu užívateľa najmä skutočnosť, že pri montáži žalúzií s motorickým ovládaním nevznikajú tepelné mosty. Pri montáži žalúzií na manuálne ovládanie je totiž potrebné vyviesť mechanické ovládanie z exteriéru do interiéru.

www.ksystem.eu