Galéria(3)

Kvalita a dizajn na prvom mieste: Bezrámové sprchové kúty PUR od SanSwiss

Bezrámové sprchové zásteny SanSwiss PUR poskytujú riešenia aj tých najnáročnejších požiadaviek: exkluzívny dizajn, prvotriedne materiály a prevedenie, funkčnosť, ľahké čistenie, zvláštne rozmery až do výšky 2300 mm (PUR MAX), bohatá ponuka štandardných aj atypických prevedení.

Nie nadarmo sú bezrámové sprchovacie kúty hitom modernej kúpeľne. Ich dizajn je svojou vzdušnosťou neprekonateľný. Vďaka nemu môžete interiér kúpeľne zladiť s doplnkami celkom podľa svojich predstáv, bez toho aby ho akokoľvek narušovali rámy a masívne profily. Originálny dizajn zásteny PUR dokonale ladí s dômyselnou konštrukciou a kvalitou materiálov.

Podľa dispozícií kúpeľne vyberte jedno z pôdorysného usporiadania (tvaru) zásteny PUR: štvorcové alebo obdĺžnikové riešenie, štvrťkruh alebo päťuholník. Do kúpeľne odporúčame čím ďalej obľúbenejšie sprchové zásteny walk-in. Sprchové zásteny PUR typu walk-in majú široký vstup a poskytuje maximálny komfort. Vďaka jednoduchosti zásteny walk-in je veľmi ľahké ju čistiť.

SanSwiss PUR: Štvrťkruh s dvojkrídlovými dverami s L-kovaním | Zdroj: SanSwiss

Hrúbka bezpečnostného skla sprchovej zásteny PUR je robustných 8 mm. Ľahkému sklu výrazne napomáha antiplaková úprava Aquaperle, ktorá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa a nečistôt na skle.

Namiesto upratovania tak môžete relaxovať! Ponuka dekorov skla je pestrá – zvolíte klasické číre sklo, alebo jeden z piatich dekorov pre zaujímavý vzhľad i zaistenie súkromia? Voľba je len na Vás, originálne dekory skla radu PUR sú k dispozícii ako pre klasické sprchové zásteny, tak walk-in.

SanSwiss PUR: Pevná stena samostatná s L-kovaním | Zdroj: SanSwiss

Mnoho funkcií chytrých prvkov zásteny PUR

Sprchové dvere radu PUR sú krídlové s otváraním von. Kvalitné chrómované pánty sú integrované priamo do skla (na vnútornej strane sprchových dverí) pre perfektný vzhľad a ľahké čistenie – stačí ich utrieť stierkou alebo mäkkou handričkou. Zdvihový mechanizmus pántov zvyšuje komfort pri manipulácii s dverami a chráni tesnenie proti predčasnému opotrebovaniu.

SanSwiss PUR: Elegantné integrované chrómované pánty | Zdroj: SanSwiss

Atypické riešenia – silná stránka radu PUR

Bohatú ponuku štandardných dopĺňajú široké možnosti výroby atypické SanSwiss PUR. SanSwiss je špecialistom na atypické riešenia. Skosenie, výrezy, skrátené bočné steny – možné je takmer čokoľvek, napr. priestranná kúpeľňa v podkroví. Práve v rade PUR je v ponuke najvyššia sprchová zástena v sortimente SanSwiss – varianta PUR MAX s výškou 2300 mm. Štandardná výška je potom komfortných 2000 mm.

 

SanSwiss PUR: Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine + bočná stena v 90° s výrezom a skosením. | Zdroj: SanSwiss

Stabilitu zásteny zabezpečuje rohová alebo stabilizačná vzpera, optimálnu tesnosť potom štandardne zabezpečuje prahová lišta. Voliteľne možno inštalovať sprchové zásteny PUR bez lišty pre vstup.

V našom praktickom konfigurátore na www.sanswiss.sk si môžete namodelovať svoj sprchovací kút PUR priamo na mieru. Sprchové zásteny SanSwiss objednávajte výhradne cez sieť predajcov SanSwiss, ktorí Vám prípadne radi pomôžu s výberom.


Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.