Dverové systémy do domov a objektov heroal D 72: sloboda dizajnu s funkčnou pridanou hodnotou

Partneri sekcie:

Moderné dverové systémy pre bytovú a komerčnú výstavbu sa vyznačujú svojou dizajnovou rozmanitosťou, splnením zákonných požiadaviek na súčasnú výstavbu a možnosťou bezprahovej realizáci

Pomocou dverového systému do domov a objektov heroal D 72 je možné navrhnúť impozantné vstupné priestory, ktoré zaujmú vysokokvalitnými povrchmi, špičkovými hodnotami tepelnej izolácie, bezpečnosti a zvukovej izolácie a flexibilným dizajnom.

Spoločnosť heroal pripisuje veľký význam všestranným riešeniam, ktoré sú technicky premyslené a vďaka ktorým je možné realizovať jedinečné čo najrozmanitejšie architektonické návrhy. Takto je na spoľahlivú ochranu pred povrchovou vodou do dverového systému heroal D 72 možné plynulo integrovať odtokový systém heroal DS – pre vysoko kvalitné riešenie, ktoré je do posledného detailu plne vyvinuté z hľadiska funkcie a estetiky.

Pomocou testovaného a certifikovaného systému heroal D 72 je možné implementovať všetky bežné typy otvárania vrátane únikových a záchranných ciest testovaných podľa DIN EN 179/1125, automatických dverových systémov, dverí na ochranu prstov a dverí odolných proti vlámaniu – aj s funkciami únikových dverí. | Zdroj: © heroal

Flexibilné konštrukcie a vysoko kvalitné povrchy

Dverový systém do domov a objektov heroal D 72 je vyrobený z odolného recyklovaného hliníka a ponúka najvyššiu úroveň funkčnej všestrannosti. Pomocou testovaného a certifikovaného systému heroal je možné implementovať všetky bežné typy otvárania vrátane únikových a záchranných ciest testovaných podľa DIN EN 179/1125, automatických dverových systémov, dverí na ochranu prstov a dverí odolných proti vlámaniu – aj s funkciami únikových dverí.

Vďaka jedinečnej službe ohýbania a skladania spoločnosti heroal je možné vytvoriť individuálne vzory, ako sú špicaté oblúky, kruhové oblúky alebo iné tvarové prvky – pre pôsobivé vstupné priestory s výškou krídla až 3 metre a maximálnou šírkou až 1,4 metra.

Ako najdôležitejší dizajnový prvok má povrch dverí mimoriadny význam. Inovatívna technológia povrchovej úpravy heroal, ktorá sa vyznačuje obzvlášť kvalitnými a odolnými povrchmi, vytvára slobodu architektonického dizajnu. Ponúka rozsiahle možnosti pre dizajn vo viac ako 500 farbách RAL a DB s rôznym stupňom lesku, v eloxovanej optike a v exkluzívnych farbách Les Couleurs® Le Corbusier. Povrchová úprava heroal Surface Design (SD) umožňuje pôsobivý vzhľad povrchu v tónoch dreva, betónu alebo hrdze.

Nulový prah s integrovaným odtokom: V kombinácii s vysoko kvalitným odtokovým systémom heroal DS je možné pomocou dverového systému heroal D 72 vytvoriť bezprahové vstupné priestory pre verejné aj súkromné priestory. | Zdroj: © heroal

Nulový prah s integrovaným odtokom

Vstupné priestory bez prahov sú nevyhnutnou súčasťou kvalitných bytových a komerčných budov. S dverovým systémom do domov a objektov heroal D 72 je možné realizovať bezbariérové priechody aj nulové zábrany na úrovni terénu.

V kombinácii s patentovaným, bezproblémovo integrovateľným odtokovým systémom heroal DS, ktorý bol ocenený cenou architektov Darling® Jury Award 2019, je možné implementovať bezprahové riešenia v súlade s právnymi požiadavkami podľa DIN 18040-1 pre verejné priestranstvá a DIN 18040- 2 pre bezbariérové​byty. Takto sa spoľahlivo zabráni škodám spôsobeným vlhkosťou v interiéri odtokom povrchovej vody až do 0,8 l/s bez spätného toku pod kvalitný nerezový kryt. Kryt z nehrdzavejúcej ocele je k dispozícii v rôznych variantoch prevedenia a vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou proti korózii a pôsobeniu kyselín.

Vďaka tesniacej technológii heroal s jej modulárnou štruktúrou a inovatívnej geometrii izolačnej lišty, ktorá zaisťuje znížený odvod tepla zvnútra smerom von, spoločnosť heroal stanovuje štandardy v hodnotách izolácie a odhlučnenia. | Zdroj: © heroal

Najlepšie hodnoty v oblasti tepelnej a zvukovej izolácie

Inovatívne dverové systémy zamerané na budúcnosť si vyžadujú najvyššiu kvalitu s minimálnym využitím materiálov pri výrobe a maximálnou energetickou a nákladovou efektívnosťou počas celej životnosti. Vďaka tesniacej technológii heroal s jej modulárnou štruktúrou a inovatívnej geometrii izolačnej lišty, ktorá zaisťuje znížený odvod tepla zvnútra smerom von, spoločnosť heroal stanovuje štandardy v hodnotách izolácie a odhlučnenia.

Dverový systém do domov a objektov heroal D 72 dosahuje najlepšie hodnoty tepelnej izolácie Uf ≥ 0,96 a zvukovú izoláciu až do triedy 3. Dverový systém završuje vysoký štandard odolnosti proti vlámaniu, ktorý spĺňa triedu odolnosti RC 3.

Ďalšie informácie o dverovom systéme do domov a objektov heroal D 72 nájdete na www.heroal.com

Zdroj PR článok heroal