DaiBau Internetová platforma

Daibau.sk – kontakt na 8000 spoľahlivých majstrov

Portál Daibau.sk. spája zákazníkov a remeselníkov, už pomohol zrealizovať niekoľko tisícok stavebných projektov.

Každý, kto niekedy staval alebo rekonštruoval dom alebo nakukol na trh s neorganizovanými remeselnými službami, sa môže stotožniť s nasledujúcimi skúsenosťami: nekonečné hľadanie dodávateľov, diskutabilná kvalita, únavné vyjednávanie.

A to všetko skôr, než sa práce začali! Meškanie, nekvalitná realizácia a sťažnosti sú bežné, dalo by sa povedať, že sú skôr pravidlom, ako výnimkou. „Ako sa tomu môžeme vyhnúť?“, túto otázku si položili na portáli Daibau.sk. Na jednom portáli sa im podarilo spojiť zákazníkov a remeselníkov, čím pomohli zrealizovať niekoľko tisícok stavebných projektov.

Perspektívy slovenského stavebníctva

Portál Daibau.sk spustil komplexnú digitalizáciu stavebného trhu a poskytuje rýchle, prehľadné a kvalitné služby. Portál obsahuje adresár s viac ako 8 000 majstrami z celého Slovenska. Na portáli nájdete všetky ich referencie a hodnotenia zákazníkov na jednom mieste.

Zohľadňuje sa aj kvalita zhromaždených údajov, pretože Daibau.sk neustále kontroluje všetky sťažnosti zákazníkov a zaisťuje vysoký štandard ponuky. Chráni tak dobrých remeselníkov na jednej strane a zákazníkov na strane druhej, čím zvyšuje kvalitu služieb.

Okrem spájania klientov a remeselníkov Daibau.sk ponúka aj časopis s mnohými kvalitnými radami, trendmi a novinkami z oblasti architektúry a stavebníctva. Na stránke nájdete aj praktickú kalkulačku cien, pomocou ktorej si rýchlo overíte približné cenové rozpätie stavebných projektov, materiálov a služieb dodávateľov, ktorí vás zaujímajú. To vám umožní rýchlo odhadnúť výšku investície a uľahčiť odhad prijatých ponúk na základe vášho dopytu.

Stavebna platforma DaiBau
Stavebná platforma DaiBau | Zdroj: DaiBau

Nájdite zhotoviteľa v priebehu niekoľkých hodín

Internetová platforma Daibau.sk združuje viac ako 8 000 realizátorov vo viac ako 200 kategóriách stavebných služieb: od architektúry, výstavby, striech, okien, dverí, montáže, fasády, omietky, poteru, úpravy okolia a iných prác. Návštevníci stránky nájdu aj mnoho článkov a rád, pomocou ktorých môžu vopred získať informácie o službách z oblasti stavebníctva, ktoré ich zaujímajú.

A čo robiť s kľúčovými informáciami – cenami? Daibau.sk tu zaistil prehľadnosť, pretože sa pravidelne získavajú informácie ohľadom cien služieb, aby bolo možné ihneď skontrolovať, či sa ponuky, ktoré dostanete od remeselníkov, pohybujú v nižšom alebo vyššom cenovom rozpätí. Samozrejme, treba vedieť, že ceny služieb sa môžu u jednotlivých uchádzačov výrazne líšiť a najnižšia cena neznamená vždy najvyššiu kvalitu realizácie prác.

Všetky tieto údaje sú úplne zadarmo, pretože model portálu Daibau.sk neprenáša náklady na používateľov. Menšie ročné predplatné pre remeselníkov vytvára prospešnú situáciu win-win.

Keď budete vyzbrojení znalosťami o službách a ich priemerných cenách, môžete začať hľadať dodávateľa. Môžete to urobiť dvoma jednoduchými spôsobmi. Ak hľadáte profily dodávateľov, a niektorý z nich sa vám pozdáva, môžete mu poslať priamo dopyt a dodávateľ vám zašle ponuku. Týmto spôsobom si môžete vybrať konkrétnych majstrov, ktorí sa líšia svojimi špeciálnymi ponukami.

Druhý spôsob získavania ponúk vám umožňuje v krátkom čase vybrať veľký počet ponúk od zainteresovaných dodávateľov. Ak chcete získať ponuky viacerých dodávateľov, stačí vyplniť

dopytový formulár, ktorý nájdete na platforme. V krátkom dotazníku môžete uviesť druh práce, krátky opis, rozlohu, požadovaný dátum začatia a ukončenia prác, kontaktné informácie a priložiť náčrty. Potrebujete na to len 5 minút práce.

Čím podrobnejšie opíšete svoje priania, tým konkrétnejšie ponuky dostanete. Odošlete formulár a o niekoľko hodín dostanete ponuky od zainteresovaných dodávateľov. Keď zhromaždíte viacero ponúk, môžete ich ľahko porovnať a určiť najlepšieho dodávateľa. Hľadanie zhotoviteľov nebolo nikdy také jednoduché.

V porovnaní s tým, ako to bolo voľakedy, keď ste museli ponuky vybavovať osobne alebo telefonicky, zháňať každého majstra zvlášť, je to skutočne veľký krok vpred. Vďaka portálu Daibau.sk je stres z výstavby minulosťou.

Zdroj: PR článok Daibau.sk