Nabíjacia stanica navrhnutá pre budovy

Spoznajte škálovateľné a modulárne riešenia Schneider Electric pre elektromobilitu.

Elektromobilita postupne preniká do všetkých sfér mobility a stáva sa čoraz diskutovanejšou témou nielen medzi vodičmi, ale aj majiteľmi budov.

Nevyhnutnou súčasťou rozvoja elektromobility je vznik komplexnej nabíjacej infraštruktúry s dostatočným výkonom. Slovensko vďaka Plánu obnovy a odolnosti vybuduje v najbližších rokoch viac ako 3 000 nabíjacích bodov.

Spoločnosť Schneider Electric sa rozvoju elektromobility venuje od roku 2011, keď uviedla na trh svoju prvú nabíjaciu stanicu. Dodnes ich po celom svete nainštalovala viac ako 500 000.

Zdroj: SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA

EVlink Pro AC: novinka pre budovy

 Novinka z dielne Schneider Electric pod označením EVlink Pro AC predstavuje tretiu generáciu nabíjacích staníc AC. Riešenie optimalizuje spotrebu elektrickej energie, maximalizuje dobu prevádzky a efektivitu nabitia. EVlink Pro AC prináša bezproblémové užívateľské prostredie pre inštalačných technikov, prevádzkovateľov a, samozrejme, majiteľov elektromobilov.

EVlink Pro AC poskytuje vysoko spoľahlivé, flexibilné a udržateľné nabíjanie so zvýšenou bezpečnosťou pre maximalizáciu doby prevádzky a zaistenie bezproblémového užívateľského prístupu pre vodičov aj servisné firmy.

Novinka ponúka spoľahlivosť vďaka robustným, testovaným a certifikovaným komponentom, ktoré spĺňajú prísne normy (ISO, IEC). Toto riešenie je škálovateľné a modulárne. Zabezpečí teda nabíjanie aj budúcim generáciám elektromobilov.

Majiteľom budov ponúka jednoduchú a ľahko inštalovateľnú nabíjaciu stanicu, ktorá zaisťuje správne nabitie elektromobilu, minimalizuje odbery v špičke, a teda zabraňuje prekročeniu výkonu. Pripojenie týchto nabíjacích staníc k riadiacej jednotke Ecostruxure EV charging Expert umožňuje inštaláciu desiatok až stoviek nabíjacích staníc v jednej lokalite a umožňuje ich správu a riadenie s ohľadom na výkon dostupný v danej lokalite.

www.se.com/sk/sk/

Zdroj: PR článok SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.