Najväčší rezidenčný projekt v Púchove, Pod Zábrehom II, nás oslovil svojim potenciálom, hovorí generálny zhotoviteľ stavby

Sme stavebná spoločnosť s viac než dvanásťročnými skúsenosťami na slovenskom stavebnom trhu. Cez realizáciu menších, jednoduchších stavebných diel sme sa postupne, cez čoraz zložitejšie a rozsiahlejšie projekty, zaradili do kategórie spoľahlivých a kvalitných zhotoviteľov rozsiahlejších rezidenčných centier a polyfunkčných objektov. V úlohe generálneho zhotoviteľa sme realizovali hrubú stavbu na najrozsiahlejšom rezidenčnom projekte v Púchove - Pod zábrehom II.

Každý projekt v našej realizácii je pre nás výnimočný, ku každému pristupujeme s rešpektom a rozvahou, rovnako s pokorou a úmyslom nášho ďalšieho rastu a napredovania.

Projekt Pod Zábrehom II nás oslovil svojim potenciálom; išlo o pokračovanie úspešnej prvej etapy, ktorej výsledkom mala byť pokojná nová štvrť s príjemným bývaním v bezprostrednej blízkosti prírody. Ako pre generálneho zhotoviteľa hrubej stavby najrozsiahlejšieho rezidenčného projektu výstavby v rámci mesta Púchov bol pre nás najväčším súperom čas a nemalý rozsah; projekt tvorili tri bytové domy, ktorých realizácia, v určitom momente, prebiehala súčasne.

Zdroj: SKELETON

Možno v tomto prípade konštatovať, že išlo o realizáciu náročnú na plánovanie, koordináciu, zásobenie a kontrolu vykonaných prác; výsledkom je ale projekt zrealizovaný v investorom požadovanej kvalite a čase, za čo v neposlednom rade ďakujeme nášmu realizačnému tímu, ktorý sa na výstavbe podieľal.

Vážime si odbornosť a pracovné nasadanie každého z našich kolegov, rovnako si uvedomujeme, že spoločne to ide ľahšie, hlavne ak máte v tíme ľudí s rovnakou vášňou – vášňou pre stavebníctvo!

Projekt Pod Zábrehom II v číslach generálneho zhotoviteľa hrubej stavby:

  • viac než 7 200 m3 betónu
  • cez 670 000 kg betonárskej ocele
  • na zastavanej ploche viac než 2 800 m2

Viac o našej realizácii, nie len v oblasti hrubých stavieb, sa dozviete na našej web stránke: www.skeletonas.sk.

Zdroj: PR článok SKELETON a.s.