Zábradlie ALUMISTR bude mať nové držadlo, subtílnejšie a zároveň pevnejšie

image 101432 25 v1

Doterajší hranatý profil bude nahradený držadlom elegantného zaobleného tvaru. Novinka prinesie užívateľom väčší pocit bezpečia a menšie zatienenie v zornom poli, navyše je držadlo príjemnejšie na dotyk a praktickejšie pri daždi.

Spoločnosť ALUMISTR SE tento rok uvedie na trh novo riešené hliníkové zábradlie moderného vzhľadu. Nové držadlo je subtílnejšie, ale napriek tomu tuhšie a menej sa prehýba, čo zvyšuje pocit bezpečia. Súčasne sa podarilo znížiť hrúbku hliníkového profilu takmer o polovicu, z pôvodných 80 na 45 mm. Zatienenie zorného poľa sa tak podstatne zmenší a pri posedení na balkóne, kedy je hrana zábradlia práve vo výške očí, nové držadlo už nebude prekážať vo výhľade.

Ďalšou výhodou novinky je originálny tvar. Zaoblené hrany sú nielen krajšie, ale aj ergonomickejšie a príjemnejšie na dotyk. Nové držadlo je navyše vyspádované smerom von, čo užívatelia ocenia hlavne počas dažďa. Kvapky už neodstrekuje dovnútra balkóna a voda na zábradlí nezostáva stáť, ale odteká preč.

„V súčasnosti prebieha posledné overovanie statiky a v priebehu niekoľkých mesiacov prejdeme na výrobu hliníkových zábradlí s novým držadlom. Do budúcnosti by sme takto chceli vyrábať všetky zábradlia, ale na prianie zákazníka, napríklad kvôli vzhľadu, samozrejme, dodáme aj pôvodné hranaté držadlá,“ informoval výrobný riaditeľ spoločnosti ALUMISTR SE Josef Šenk.

www.alumistr.sk

KategórieObnova bytových domov