Montovaná oceľová skladová hala
Galéria(9)

Skladová hala „AVG“- výroba oceľových hál

Partneri sekcie:

Skladová hala a logistická hala vyrobená slovenským výrobcom halových objektov AVG GROUP v certifikovanom výrobnom závode ponúka najlepšie konštrukčné riešeniami, ktoré sú overené stovkami realizácií. Oceľové montované haly od AVG GROUP našli svojich spokojných zákazníkov nielen na Slovensku a Česku, ale aj vo Francúzsku, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku alebo aj v Južnej Amerike.

Hala na skladovanie
Montovaná oceľová skladová hala
Oceľová skladovacia hala
Skladová hala s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami pre efektívne využite skladovacích plôch 2
Skladová hala s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami pre efektívne využite skladovacích plôch 3
Skladová hala s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami pre efektívne využite skladovacích plôch
Skladová hala
Skladovacia hala

Skladovacia hala AVG – „PRIESTOR PRE VÁŠ BIZNIS“

Skladová hala od výrobcu hál AVG GROUP s najlepším overeným konštrukčným riešením vytvára moderný priestor podľa súčasných požiadaviek na skladovanie a distribúciu tovaru, logistické služby alebo vytvorenie obchodno-predajného skladu. Skladová hala AVG zohľadňuje v konštrukčnom a rozmerovom riešení požiadavky investora, projektanta, architekta alebo stavebnej spoločnosti.

Skladové haly AVG pre malé a veľké projekty

  • rýchla výstavba skladovacej haly
  • rozpon od 6 m do 100 m
  • výška môže byť od 3 m do 40 m
  • veľkosť od 100 m2 do 20.000 m2
  • voliteľný rozmer a tvar haly
  • v hale môže byť vytvorený obchodno-predajný priestor
  • viacpodlažná skladová hala pre optimálne využitie priestoru
  • integrované kancelárske a sociálne viacpodlažné vstavky
  • rýchla možnosť vytvorenia medzipodlažia v skladovej hale
  • nízke náklady na výstavbu haly
Skladovacia hala
Skladovacia hala | Zdroj: AVG group

AVG ponúka viac ako Skladové haly – „HALY PRE OBCHODNO-PREDAJNÝ PRIESTOR“

AVG hala môže byť konštrukčným oceľovým systémom navrhnutá tak, že vytvorí priestor nielen pre skladovanie tovaru, ale aj obchodný priestor, prípadne moderný showroom. Zároveň všetky skladové haly alebo obchodno-predajné haly od spoločnosti AVG GROUP môžu mať moderné fasády s vytvorenými presklenými plochami pre výklady.

Všetky riešenia ponúkané slovenským výrobcom hál AVG je možné rýchlo prispôsobiť požiadavkám investora, keďže AVG vyrába okrem oceľových konštrukcií aj moderné fasádne systémy, odvetrané fasády, kvalitné hliníkové okná a dvere, presklené fasády ako aj interiérové presklené steny a priečky.

Súčasťou skladovej haly AVG, môžu byť konštrukčne zabudované administratívno-kancelárske priestory na viacerých podlažiach, prípadne aj sociálne vstavky, ktoré vytvárajú zázemie pre zamestnancov. K skladovej hale AVG je možné navrhnúť aj viacpodlažnú administratívnu budovu s modernou fasádou.

Takto sa dá vybudovať moderný skladový a obchodný areál, ktorý bude spĺňať všetky funkčné a účelové požiadavky.

Skladová hala
Skladová hala | Zdroj: AVG group

Skladová hala AVG s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami

Skladová hala AVG môže byť vybavená aj viacpodlažnými plošinami, ktoré sú navrhnuté pre skladovanie tovaru a poskytujú jedinečný priestor a flexibilitu. Tento trend súčasného moderného skladovania v halách ponúka inteligentné využitie skladového priestoru.

Prefabrikované oceľové skladovacie viacpodlažné plošiny je možné prispôsobiť požiadavkám a potrebám užívateľa. Flexibilné skladovacie plošiny vytvoria prídavné skladovacie plochy v prehľadnej výške. Oceľové skladovacie prídavné plošiny od AVG GROUP s podperami a priečnikmi sú vyrobené z vysokopevnostných profilov s vysokou odolnosťou na intenzívne namáhanie. Oceľové skladovacie plošiny AVG sú medzi sebou spájané presnými skrutkovými spojmi. Systém viacpodlažných skladovacích plošín je navzájom prepojený schodiskami so zábradlím a pochôdznymi plošinami.

Skladovanie tovaru na skladovacích plošinách je možné zrealizovať v krátkom čase s minimálnym úsilím a dostatočným množstvom skladovacích plôch.

Inteligentné a flexibilné plošiny inštalované do skladových hál AVG sú hospodárnym a ekonomickým riešením pre potreby skladovania tovaru s efektívnym využitím priestoru v skladových a logistických halách.

Skladová hala s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami pre efektívne využite skladovacích plôch 2
Skladová hala s inteligentnými viacpodlažnými skladovacími plošinami pre efektívne využite skladovacích plôch | Zdroj: AVG group

AVG GROUP –„vyrábame haly na tisíc spôsobov“

AVG GROUP – NAJLEPŠIE RIEŠENIA – VLASTNÁ VÝROBA – VLASTNÁ MONTÁŽ – KVALITNÁ DOKUMENTÁCIA – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ NAJSPOĽAHLIVEJŠÍ PARTNER !logo its very EASY

www.avg-group.com

Zdroj: PR AVG group,a.s.